Підвищення прожиткового мінімуму і пенсій: що змінилося в Новому році

3 січня 2019, 12:46

З січня в Україні підвищили мінімальну зарплату і прожитковий мінімум, також частині пенсіонерів перерахують пенсії

Новийрікпринісукраїнцямбагатозмін,якібезпосередньостосуютьсяїхсоціально-економічногостану.

Так,з 1 січня2019року мінімальназарплатавУкраїнізрослана447грнітеперстановить4173грн.

Слідомзапідвищенням"мінімалки
" надбавкудопенсіїотримаютьдва мільйони пенсіонерів. ЯкповідомиладиректордепартаментупенсійногозабезпеченняПенсійногофондуОленаОхріменко,згідно із законамиУкраїни,розмірпенсіїне можебутинижчим,ніж40%відмінімальноїзарплати.

Реклама

"У цій категорії буде перерахунок (приблизно 2 мільйонів осіб), і розмір пенсії збільшиться на 172 грн ", - уточнила представник Пенсійного фонду.

Крім того з січня військовим пенсіонерам ввели 25%-у надбавку до пенсії. Як нещодавно повідомляв міністр соціально політики Андрій Рева, в країні близько 550 тис. пенсіонерів-силовиків, а середня їх пенсія – 4900 грн. Таким чином, надбавка становить близько 1225 грн.

З 1 січня 2019 р зарплата науково-педагогічних працівників зросла на 20%, зарплата інших педагогічних працівників, як і всіх інших бюджетників – на 9%.

Разом з мінімальною зарплатою в Україні виріс і прожитковий мінімум. Так, в січні 2018 року він становив 1700 грн, в липні 1 777 грн. Прожитковий мінімум з 1 січня підвищено до
1853 грн.

В тренді
Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць

Більшдетальнопро те,якзмінилося життяукраїнцівчитайтевматеріалі "Чого чекативсічні:можливе зростаннядолара,зарплатипобільшеіпідвищеннятарифівна тепло".

Всі подробиці в спецтемі Пенсійна реформа

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти