У Раді пропонують створити агентство з безпеки дорожнього руху

7 листопада 2018, 02:23

Людмила Грубник

В Україні сьогодні жахлива ситуація з дотриманням правил дорожнього руху, вважає Діденко

Треба уважніше стежити за дотриманням правил дорожнього руху серед громадян і розширити повноваження поліції, вважає голова підкомітету з питань безпеки дорожнього руху Комітету з питань транспорту Верховної Ради України Ігор Діденко. Про це він розповів під час обговорення проекту "Модернізація і підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні" під час засідання групи інституційних партнерів по забезпеченню дотримання правил дорожнього руху.

На думку Діденка, в Україні сьогодні жахлива ситуація з дотриманням правил дорожнього руху. Змінити таку ситуацію, за його словами, може створення агентства з безпеки дорожнього руху
.

"Повиннобутиствореноагентствоз безпекидорожньогоруху.Крімтого,не вистачаєвідповідальностірегіонівіобластейзастаннадорогах.Требаформуватизвітністьрегіонівз приводутого,скількизагинуло,скількитравмовано.Меримістповиннівідповідатизаситуаціюнадорогахвкожномумісті.Аобласніадміністрації-заситуаціювобласті",-вважаєДіденко.

Реклама

Ранішемиписалипро те,щоз 1 січняпо 1 жовтня2018року на автодорогах України сталося 108 070 аварій. За данимиправоохоронців,вДТПзагинули2266 осіб,а 22394 -отрималитравми.

В цілому за останні три роки в аваріях загинуло понад 15 тисяч осіб. Прем'єр-міністрВолодимирГройсманназвавтакуситуаціюкатастрофічноюіпідкреслив,щотрагічнівипадкичастішесталивідбуватисянавідремонтованих трасах.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти