НБУ вводить нові валютні послаблення для іноземних інвесторів

9 вересня 2019, 18:57

З 10 вересня скасовується щомісячний ліміт на репатріацію коштів від продажу цінних паперів

Іноземні інвестори з вівторка, 10 вересня, зможуть репатріювати кошти від продажу цінних паперів і корпоративних прав без лімітів. Про це інформує прес-служба Національного банку України (НБУ) в рамках валютної лібералізації.

Реклама

"Національний банк скасував щомісячний ліміт у сумі 5 млн євро на репатріацію коштів від продажу цінних паперів, корпоративних прав, а також коштів, отриманих в результаті зменшення статутних капіталів юридичних осіб, виходу з господарських товариств іноземними інвесторами", – йдеться в повідомленні.

НБУ також розширив перелік операцій, які дозволяється здійснювати за рахунками нерезидентів. Зокрема, на поточні рахунки фізосіб-нерезидентів дозволили зараховувати кошти в гривнях, отриманих як дивіденди, процентних доходів за цінними паперами та інших доходів по об'єктах прав власності в Україні, не пов'язані з їх відчуженням, продажем, ліквідацією або зменшенням статутного капіталу.

Нацбанк уточнив, що діючий e-ліміт в 2 млн євро в рік для інвестицій юросіб-резидентів за кордон поширюється також на придбання цінних паперів іноземних емітентів та облігацій зовнішньої державної позики України.

Реклама

В тренді
У яких банках дорожче здати долар: курс валют в ПриватБанку, Monobank та інших
Фото: PASCAL POCHARD-CASABIANCA/AFP via Getty Images

Новини "Сьогодні" писали, що в лютому 2019 року набрав чинності закон "Про валюту і валютні операції", який почав активну фазу зняття обмежень НБУ. Відразу після цього Нацбанк розширив перелік валютних послаблень для бізнесу, населення і банків.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти