В Одесі стартує " Odessa 5Т Summer Business Days"

8 червня 2016, 12:45

Актуально

1 липня 2016 року в рамках Odessa Summer Business Days відбудеться Презентація інвестиційної стратегії розвитку міста "Odessa 5T".

Реклама

"Оdessa 5Т" – це новий інвестиційний бренд міста, який об'єднує 5 основних напрямків: транспорт, торгівля, технології, туризм і траст.

Організатори Презентації – Фонд розвитку міста Одеси, Асоціація "Туризм Одеси", Департамент туризму і курортів Одеської міської ради. Презентація проходить за підтримки Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку.

У заході візьмуть участь понад 300 осіб. Серед них – провідні бізнесмени міста та країни, іноземні інвестори та донори, аналітики, представники Торгово-промислових палат, посольств та українських діаспор за кордоном.

Завдяки впровадженню нової інвестиційної концепції, будуть створені всі необхідні умови для розвитку бізнесу, стимулювання інвестицій та спрощеної процедури отримання дозвільних документів в рамках "єдиного вікна".

Реклама

"Якщо раніше потрібно було стукати у владні кабінети за будь-яким дозволом, то сьогодні ми, як представники міської влади, самі йдемо до одеських бізнесменів. Місто готове надати всі свої інструменти, свої можливості для просування бізнесу. Ми готові всіляко допомагати і хочемо бути корисними, щоб дійсно представляти Одесу і місцевий бізнес на міжнародній арені", – підкреслює заступник мера Павло Вугельман.

В рамках Презентації також будуть представлені муніципальні інвестиційні проекти, в тому числі пов'язані з проведенням Євробачення. Одеса є одним з міст-претендентів на право проведення конкурсу, що ставить перед владою та бізнесом завдання щодо поліпшення міської інфраструктури, створення сучасного концертно-виставкового комплексу і конгрес-холу, а також додаткових об'єктів розміщення. Проведення цього конкурсу в Одесі – шанс заявити про себе багатомільйонній європейській аудиторії і продемонструвати одеську гостинність.

Презентація стане унікальним місцем зустрічі і B2B платформою для діалогу професіоналів, знайомства з українськими та іноземними бізнесменами та інвесторами, інвестиційними проектами та можливостями. 

В тренді
Три способи прискорити рух пасажирських поїздів. Цікаві проекти від Мінфіну

"Odessa 5T Summer Business Days" відкриє Одеський міський голова Геннадій Труханов. На Презентації "Odessа 5Т" виступлять провідні спікери в області транспорту, торгівлі, технологій, туризму, банківської та фінансової cфер (траст).

Перелік спікерів доступний і буде оновлюватися на сайті: http //: odessa5t.com.

Реклама

Програма Odessa 5Т Summer Business Days:

30 червня – Welcome Reception (M1, тераса Prosecco Bar, початок о 19:00)

1 липня – Презентація "Odessa 5T" (концерт-хол "Сади Перемоги", 10:00 – 18:00)

1 липня – гала-вечеря (ресторан "Columbus", початок 20:00. Спеціальний гість вечора – українська електр-фолк-група ONUKA).

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти