Українські компанії зможуть без мит експортувати в США 5 тисяч видів товарів – Мінекономіки

2 липня 2015, 17:43

Дія програми триватиме до кінця 2017-го

З кінця липня Україна на рівні з іншими державами-бенефіціарами зможе експортувати в США близько 5000 найменувань товарів в безмитному режимі. Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Такі можливості Україна отримала в рамках оновлення програми Генеральної системи преференцій (ГСП) США, триватиме з 29 липня 2015 по 31 грудня 2017 року.

Реклама

Як пояснила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – продавці України Наталія Нікольська, програма ГСП стосується найбільш поширених у виробництві товарів: великої кількості типів продукції хімічної промисловості, мінералів та будівельного каменю, ювелірних виробів, багатьох типів килимів, а також певних видів продукції сільського господарства та рибальства.

В той же час, Нікольська звернула увагу, що для користування перевагами безмитного режиму в Сполучених Штатах за системою ГСП, Україна повинна продемонструвати наявність ефективного захисту прав інтелектуальної власності та трудових прав, а українські компанії – відповідність критеріям правил походження товару.

"Зі свого боку імпортери в Сполучених Штатах повинні подати заяву на надання преференцій за програмою ГСП. У зв'язку з останніми змінами, вони також отримали право на відшкодування мит, які була стягнута з них по охоплених Актом товарів після закінчення терміну програми ГСП у липні 2013 року", – додала торговий представник України.

В тренді
Долар між довгими вихідними застряг на мінімумі з березня: офіційний курс

Нагадаємо, з 1 січня 2016 року почне діяти раніше відкладений механізм, що вводить в дію зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Такі зміни передбачені Угодою про асоціацію Україна – ЄС.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти