Скандал навколо ДФС: Продан з'явився на допит, але відмовився від дачі показань

30 листопада 2018, 15:37

У САП запевняють, що екс-керівник Держфіскальної служби не надав документи про лікування за кордоном

Сьогодні, 30 листопада, детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) провели допит колишнього в.о. голови Державної фіскальної служби ДФС) Мирослава Продана. Про це повідомила прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) на офіційній сторінці в Faceboоk.

"Підозрюваний, порушуючи обіцянки, дані в публічній площині про надання показань і документів по суті врученої підозри відразу після повернення в Україну, від дачі показань відмовився на підставі ст. 63 Конституції України, ніяких документів в обґрунтування своїх доводів по суті підозри не надав", - повідомили в САП
.

Реклама

1543584857.9899

  • Стаття63КонституціїУкраїни:"Особа ненесевідповідальностізавідмовудаватипоказанняабопоясненнящодосебе,членівсім'їчиблизькихродичів,колоякихвизначаєтьсязаконом.Підозрюваний,обвинуваченийчипідсудниймаєправоназахист.Засудженийкористуєтьсявсімаправамилюдиниігромадянина,завиняткомобмежень,визначенихзакономівстановленихвирокомсуду".

ТакожвСАПдодали,щоніпідозрюваний,нійогозахисники непоказали"ніяких підтверджуючихдокументів"про поважністьпричинвідсутностіПродананатериторіїУкраїниіпро проходженнялікуваннязакордоном.

Нагадаємо, 26 листопада  колишній керівникДФСМирославПроданповернувсяв УкраїнупіслялікуваннявНімеччині.Проданобіцяввідразупісляповерненнядо КиєвапітивСпеціалізовануантикорупційнупрокуратуру,кудийоговикликалинадопит.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

Ранішесайт"Сегодня"повідомлявпро скандалнавколоколишньогов.о.ДФС.МирославПроданзаявляв,щоне зустрівся зпредставникамипрокуратуривчасно,аджевідправивсязакордонналікування,аповісткаприйшлане за адресою.На початку вересня Продан звільнився за власним бажанням.

Реклама

Такожповідомлялося,що 21 серпнягенпрокурорЮрійЛуценкозаявив,щоспівробітникиДФС іподатковоїміліціївиявили100тис.тоннтканининасуму150 млндоларівбезбудь-якихдокументівпро походженнятовару.Данийтоварбуввиявленийвходірозслідуваннякрадіжки37контейнерівзОдеськоїмитниці.Генпрокурортакожзаявив,що має персональні претензії до Продана.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти