Набуло чинності розпорядження Кабміна з приватизації ОПЗ

3 червня 2016, 12:03

Уряд затвердив умови продажу заводу

Сьогодні, 3 червня, вступило в силу розпорядження Кабінету міністрів №386 про затвердження умов продажу пакета акцій ВАТ "Одеський припортовий завод". Про це повідомляє прес-служба Фонду державного майна України (ФДМУ).

Реклама

За словами голови ФДМУ Ігоря Білоуса, конкурсна комісія з приватизації ОПЗ визначила стартову ціну в сумі 13 млрд 175 млн грн і умови продажу заводу, які тепер затвердив Кабмін.

"Крім того, за дорученням прем'єр-міністра України і за результатами наради робочої групи, було вирішено, що конкурс з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону з продажу державного пакета акцій ВАТ" Одеський припортовий завод "відбудеться тільки в разі наявності не менше двох учасників, при цьому один з них повинен бути нерезидентом", – підкреслив Білоус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ММВФ і ЄБРР вимагають знизити стартову ціну приватизації ОПЗ

У конкурсі мають право брати участь особи, які можуть бути покупцями об'єктів приватизації згідно із статтею 8 Закону України "Про приватизацію державного майна".

Реклама

"До участі в конкурсі не допускаються юридичні особи, власником більше 25% акцій (часток, паїв) яких є держава Україна, а також державні господарські об'єднання, холдингові компанії, акціонерні товариства (компанії), їх дочірні компанії і підприємства, органи державної влади, працівники державних органів приватизації, особи, зареєстровані в офшорній зоні чи країнах, включених FATF до "чорного" списку", – відзначили в ФДМУ.

В тренді
Ринок пального: чи буде подальше подорожчання бензину

Не допускаються для участі в конкурсі юридичні і фізичні особи, які перебувають під санкціями або зареєстровані в державі, визнані Верховною Радою України державою-агресором, і пов'язані з ними особи.

Раніше повідомлялося, що приватизацією ПАТ "Одеський припортовий завод" цікавиться п'ять великих інвесторів.

Одеський припортовий завод (Южний, Одеська обл.) – Другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій – з випуску азотних добрив в Україні. Підприємство також здійснює перевантаження хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти