З 1 березня споживачів електроенергії Києва обслуговуватиме ПрАТ "ДТЕК Київські Електромережі"

1 березня 2018 17:37

Зміна постачальника електроенергії відбулася в рамках виконання закону "Про ринок електричної енергії"

ПАТ "Київенерго", відповідно до вимог Закону України "Про ринок електричної енергії", передало функції з розподілу і постачання електроенергії ПрАТ "ДТЕК Київські Електромережі". Нова компанія починає обслуговувати споживачів електричної енергії Києва з 1 березня 2018 року. Зміна постачальника не вплине на порядок і вартість надання послуг клієнтам ПАТ "Київенерго".

ПрАТ "ДТЕК Київські Електромережі" надаватиме послуги за раніше укладеними договорами з ПАТ "Київенерго", тому киянам не потрібно укладати нові договори на електропостачання.
Інформаційно-консультативні послуги клієнтам продовжують надавати центри обслуговування ПАТ "Київенерго", контакт-центр 15-88. Оплату послуг як і раніше можна здійснювати через особистий кабінет на сайті www.kyivenergo.ua, мобільні додатки, відділення банків і Укрпошти, електронні платіжні системи.

Зміна постачальника електроенергії відбулася в рамках виконання ПАТ "Київенерго" закону "Про ринок електричної енергії", прийнятого 2017 року. Він зобов'язує всі українські обленерго в грудні 2018 року провести поділ функцій генерації, передачі і постачання електроенергії шляхом їх передачі новоствореним компаніям. Це загальносвітова практика і вимога Третього Енергетичного пакету ЄС, який забезпечує конкурентні умови роботи на ринку.

До листопада 2018 року "ДТЕК Київські Електромережі" поєднуватимуть розподіл і постачання електроенергії. Згодом, у встановлені законом терміни, відбудеться відділення функції поставки.

"Київенерго" зробило перший організаційний крок у рамках реформи ринку електроенергії, кінцевою метою якої є наближення до європейських стандартів енергетики – ефективної, надійної, комфортної. У перспективі для клієнта це означає підвищення надійності електропостачання та якості обслуговування, збільшення кількості сучасних зручних сервісів ", – зазначив генеральний директор ПАТ "Київенерго" Олександр Фоменко.

ПАТ "Київенерго" продовжує діяльність з виробництва (генерації) електричної та теплової енергії, а також постачання теплоенергії, послуг з гарячого водопостачання і централізованого опалення.

.jpg_54

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти