Україна опустилася в рейтингу глобальної конкурентоспроможності IMD

1 червня 2017, 20:15

Україна на два ступені випереджає Монголію і на 14 щаблів відстає від Росії

Україна опустилася на 60-є з 59-го місця в щорічному рейтингу глобальної конкурентоспроможності (IMD World Competitiveness Yearbook 2016). Про це повідомляється на веб-сайті інституту.

Реклама

Рейтинг включає 63 держави. Україна на два ступені випереджає Монголію і на 14 щаблів відстає від Росії.

Лідерство в рейтингу 2017 року зберегли Гонконг і Швейцарія. Трійку лідерів замкнув Сінгапур, який обігнав США.

Рейтинг Інституту менеджменту (IMD, Швейцарія) ґрунтується на оцінці стану економіки країни, ефективності державних органів влади, стану ділового середовища і стану інфраструктури.

Щорічний рейтинг глобальної конкурентоспроможності (The IMD World Competitiveness Yearbook) інститут IMD проводить з 1989 року в співдружності з дослідницькими організаціями в усьому світі.

В тренді
У яких банках дорожче здати долар: курс валют в ПриватБанку, Monobank та інших
Фото: PASCAL POCHARD-CASABIANCA/AFP via Getty Images
Реклама

Кожна держава в рейтингу оцінюється на основі аналізу 333 критеріїв за чотирма основними показниками ключових аспектів економічного життя країни.

Нагадаємо, в 2018 році Україна може істотно піднятися в одному з найпопулярніших міжнародних рейтингів, який готує Світовий банк – Doing Business, – який характеризує стан інвестиційного клімату і легкість ведення бізнесу в країні. Про це заявив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) Максим Нефьодов.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти