Правила успіху відомих людей: Девід Огілві

На думку Огілві, змиритися з продукцією "другого сорту" – значить скоїти повільне самогубство

У сучасному діловому світі не має сенсу бути творчою людиною, яка оригінально мислить, якщо ви не можете продати те, що створили.

Я міг би позиціонувати мило "Дав" як миючий засіб для чоловіків після брудної роботи. Але замість цього вирішив назвати його туалетним милом для жінок з сухою шкірою. Останні 25 років це діяло безвідмовно.

Реклама

Реклама, що нічого не обіцяє споживачеві, абсолютно марна. При тому, що в переважній більшості сучасних рекламних кампаній будь-які обіцянки взагалі відсутні.

Читайте також:

Вивчіть продукт, який ви збираєтеся рекламувати. Чим більше ви про нього знаєте, тим вище ймовірність, що вам в голову прийде чудова ідея, як його краще продати.

Реклама

Чому одні люди вибирають "Джек Деніелс", а інші – "Гренд Дад" або "Тейлор"? Вони спробували всі три сорти і порівняли смак? Не смішіть мене. Насправді, у всіх цих трьох сортів – три різних іміджі, що впливають на різні верстви споживчої аудиторії. Люди вибирають не віскі. Вони вибирають імідж.

Читайте також:

Постійно нагадуйте вашим людям про необхідність дотримання високих професійних стандартів. Змиритися з продукцією "другого сорту" – значить скоїти повільне самогубство.

Реклама

Сюжет ілюстрації має набагато більше значення, ніж технічні прийоми її створення. Як і при створенні всіх інших елементів реклами, при створенні ілюстрацій сутність важливіша за форму.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал

Рекомендації

Всі новини
Показати ще
Реклама
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Пряма трансляція
статистика
Курс гривні СЬОГОДНІ

Валюта

Ціна (грн)

Долар США ($)

26.53

Євро (€)

31.08

Російський рубль (₽)

0.36

Опитування
Опитування
Опитування

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти