У поліції розповіли, скільки протоколів склали за добу роботи TruCam

17 жовтня 2018, 14:19

Головне завдання – не притягнути до відповідальності, а запобігти можливому правопорушенню, підкреслили в поліції

В Україні протягом 16 жовтня – першого дня повноцінного застосування TruCam, – співробітникипатрульноїполіціїсклали231справу про адміністративне правопорушеннявідносноводіїв,які порушилишвидкіснийрежим.Про ценасвоїй сторінцівFacebookповідомивпершийзаступникначальникаДепартаментупатрульноїполіціїНацполіціїУкраїниОлексійБілошицький.

Реклама

"За денну зміну 16 жовтня складений 231 адміністративний матеріал за порушення швидкісного режиму. Як і було визначено раніше, більшість приладів контролю швидкості застосовується на трасах. Чому саме на трасах? Там – максимальна швидкість, а тому ДТП рідко закінчуються просто подряпинами, на трасах частіше всього – розбиті машини і постраждалі люди", - розповів Білошицький.

За його словами, головне завдання патрульної поліції – не притягнути до відповідальності, а запобігти можливому правопорушенню і знизити кількість постраждалих в місцях, де ДТП відбуваються найчастіше.

"Саме тому ми використовуємо прилади максимально відкритим способом", – додав Білошицький.

Зараз постанова виноситься в електронному вигляді, на планшеті, відразу заноситься в базу і роздруковується в паперовому варіанті. Штрафи залишилися незмінними – 255 гривень перевищення більше 20 км/год, і 510 гривень – якщо перевищення становить більше, ніж 50 кілометрів на годину
.

01_182

Поверненнянадорогиручнихвимірювачівшвидкості,-цепершийкрокурядудо зменшеннякількостізагиблихваваріях.Наступнийетап-установканапатрульнімашинимобільнихпристроїв.Вонифіксуватимутьпорушеннянавітьпід часрухуполіцейськихавто.Згодомвулиціітрасиоснастятьавтоматичнимикамерами,про яківурядіговорять ужекількароків.

В тренді
Україна націлилася на 2 транші МВФ: які вимоги залишилося виконати
Реклама


Нагадаємо,якрозповідавнещодавноначальникГоловногосервісногоцентруМВСВладиславКриклій, відеофіксація на дорогах запрацює вже в цьому році.Крім того, буде і "сюрприз" для порушників в питанні штрафів.УМВСвважають,щоповиненбутине тількигрошовийштраф,а йнакопиченнябалів,щодозволитьтимчасововідбиратиправауводіїв-порушників.

Укоментарісайту"Сегодня"експерт,генеральнийдиректорВсеукраїнськоїасоціаціїавтомобільнихімпортерівідилерівОлегНазаренкорозповідав, навіщо потрібне фото- і відеостеження за водіями.Вінвважає,щоцеєкрокомдо стандартівЄС.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти