"Укрзалізниця" показала нові вагони: з відеостеження, USB і моніторами

19 травня 2018, 07:05

Ігор Сєров Ігор Сєров

Провідники в таких вагонах не закриватимуть туалети, а замовлення на каву прийматимуть дистанційно

Реклама

З'явиласянадія,щобільше небудеполаманихполиць,бруднихштор,сироїбілизни,смородузтуалетівітемпературнихрекордів-"Укрзалізниця"впершепочинаємасштабніремонтиввагонахпоїздів."Сегодня"першою побачилавжевідремонтованікупейнийіплацкартнийвагони,потипуякихдруге життядадутьрештірухомого складу.

Цифри

ЗаразуУЗє1230купейнихвагоніві1345плацкартних.Знихпотребують ремонту70купеі211плацкарт.Вцьомуроцівпланах-модернізувати150"будинківнаколесах"зкупеізакупитище54нових,атакожполагодити29плацкартнихвагонів.ЯкрозповілинамвУЗ,ремонтодноговагонаобходитьсяв10 млн300тис.грн."Сегодня"показалиодинвідремонтованийкупейнийідваплацкартні вагони,вонивідправлятьсявсвоїпершірейсизКиєвавОдесу,МаріупольіДніпро.

Екрани і USB

Першим інспектуємокупейнийвагон.Відразукидаєтьсявочі,щозамість,здавалосяб,вічних"совкових"килимовихдоріжокнапідлозіновепокриття,схоженаковролін.Але,виявляється,не вгадали.

"Это спецпокрытие с шумоизоляционным эффектом — в вагонах будет не так слышен стук колес, — объясняет нам член правления УЗ, курирующий пассажирские перевозки в Украине, Сергей Михальчук, и добавляет, что вагон отапливается электричеством. — От угля отказались — негигиенично, да и форму проводникам пачкал".

Втім,обладнаннядлявугільногоопаленнязалишилосяякальтернатива.Провідникцьогоновачка,якийставчастиноюпоїздаКиїв-Одеса,АнтонЧумаковпередсвоїмпершимрейсомнановомуробочомумісціговорить,щопісляновоговагонапростарихізгадуватине хочеться.Антонпоказуєнамуніверсальнузарядкудляноутбуківі10видівмобільнихтелефонів-їїможнапопроситиупровідника.

"Можно зарядить все — и новейшие модели, и устаревшие кнопочные телефоны. Эта услуга бесплатна", — уточняет он.

З'ясовуємо,щодляцьоговагонане існуєсанітарнихзон-завдякибіотуалетівпасажиризможутьсправити нуждувбудь-який час,навітьнастоянках.Крімтого,за словамизалізничників,уженаступного тижнямає вирішитисяважливе питання-колижвпоїздахз'явитьсядовгоочікуванаодноразовапостільнабілизна.

Реклама

Заходимо в купе. В очі відразу кидається те, що на двері зсередини немає замка. Але той, хто шукає, знайде – виявилося, що замок у вигляді непримітної, але надійної засувки розташований тепер над дверима. Інших новинок теж вистачає: над полками тепер новенькі діодні світильники, а над дверима – сенсорний екран, що показує час стоянки і час прибуття поїзда на кінцеву станцію. А ще – за допомогою цього екрана можна замовити провідника каву або чай. Потрібно лише вибрати в меню номер купе, напій і його кількість. У провідника такий же екран, і він відразу бачить замовлення. Михальчук звертає нашу увагу, що верхні полиці оснащені захисними поручнями, розетки оснащені USB-виходами, і обіцяє, що незабаром в кожному купе повинні з'явитися регулятори температури.

"Многие едут с детьми, поэтому хотят сами выбирать нужную температуру воздуха", — говорит он.

Правда,якщовсерединівсевиглядаєоптимістично,тосамівагонидалеко ненові-80-хроків будівництва.

Без авосьок

Подивилися ми і плацкартний вагон.

"Этот вагон — 1988 года, после ремонта срок его службы продлили до 2030 года, — говорит Михальчук. — Кстати, в этой плацкарте есть кондиционер, убраны шторы, а вместо них удобная ролета. В коридоре установлено видеонаблюдение, а старозаветные "авосечные" сетки заменили на металлические газетницы, а над боковыми полками установлены подголовники. Новая плацкарта тоже оборудована биотуалетами. Правда, привычный красный и синий цвет обивки поменяли на неброский, серый, а розетки есть лишь над нижними полками, но в УЗ говорят, что если будут нарекания от пассажиров, то после обкатки их обязательно учтут, и все исправят".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти