Пивоварський повідомив про ліквідацію Укравтодору

8 липня 2015, 20:33

Уряд ліквідував Укравтодор

Кабмін ухвалив рішенняпро ліквідаціюУкравтодору.Про це заявив міністрінфраструктури АндрійПивоварськийсьогодні в Одесіпід час наради зпрезидентомПетромПорошенко, повідомляє РБК-Україна.

Реклама

дуже вдячнийпрезидентуі дуже вдячнийпрем'єр-мініструза те, щовони створюютьдляМіністерства інфраструктуриальтернативиджерел фінансуваннядлябудівництва новихдоріг.Безальтернативних джерелнеможливо будепобудуватидорогуОдеса-Рені, відновитидорогуЛьвів-Луцьк.Ямковий ремонтне працює -цепережитокчасу", -зазначивглаваміністерства.

Він зазначив, щонацей рікнаямковийремонтвидано 1млрд 700млн грн,щостановить 5-6%відтого,що в принципіпотрібно, щобподолатиямивУкраїні, хочаббулореальне плануваннябудівництва дорігна 5-7років,поняття "ремонтям"не було б взагалі.

"Виходячи з цієїситуація3місяці томууряд почавдуже важливуреформу -реформу "Укравтодору".НасьогодніКабінетомміністрівприйнято рішення про ліквідаціюДАК.Цефінальнакрапочкавпроцесі написаннядорожньої карти, яким чином миреформуємосистемуавтодору, яким чиномпередамоексплуатаційні можливостінамісця,яким чином будемофінансуватидорожнє будівництво,ідорогуОдеса-Рені, яка єтрансєвропейськимкоридором", – сказавПивоварський.

Він такожзазначив, щойомупотрібна підтримкапрезидента, прем'єраі парламентудля створеннядорожнього фонду.

В тренді
Різні для чоловіків і жінок – якими хитрощами в аптеках впарюють дорогі ліки
Реклама

"Якщобуде створенийДорожнійфонд,і він буденаповнюватися, це будеістотне джерело, яке дозволитьплановопроводитиремонтдоріг", -сказавПивоварський.

Відзначимо, 7 червняПивоварськийзаявляв, щонапоточний рік, виходячи зфінансування,пріоритетомєремонтдоріг.


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти