Hyperloop в Україні: Гройсман прокоментував ідею Омеляна

27 лютого 2018, 15:03

Прем'єр пообіцяв допомогти в реалізації проекту надшвидкісного транспорту в Україні

Кабмінне ухвалював рішеннящодо будівництватестовогомайданчикавДніпрідлявпровадження в Україні надшвидкісного сполучення типу Hyperloop. Про цезаявивглаваурядуВолодимирГройсман,відповідаючинапитанняжурналіста,чомудляреалізаціїпроектубуло обраносамеце місто.
ЯкзазначивГройсман,ініціативабудівництватакого майданчиканалежитьособистомініструінфраструктуриВолодимируОмеляну.

"Уряд не приймав ніяких рішень щодо реалізації цього проекту, це ініціатива міністерства, міністра особисто, він цим питанням займається і буде коментувати", - заявив прем'єр.
ПрицьомуГройсмандодав,що,якщобудепотрібнайогодопомогавреалізаціїпроекту,товінготовийїїнадати.

Яквідомо,Hyperloop-церозробленаІлонаМаскомтранспортнасистема.Hyperloopскладаєтьсязі сталевихтруб,усерединіякихпереміщаєтьсяпоїзд.Склад являє собою герметичнукапсулунааеродинамічнійподушці,якаможерозвиватишвидкістьпонад500км/год.

Реклама

В тренді
Продукти продовжують дорожчати. Чи стане Великдень золотим?
РанішепроектThe Boring Companyоприлюднивсписокздесятирегіонів,девперспективіможез'явитисяповноціннависокошвидкіснадорога.Упереліку значатьсярегіоникраїнСША,Великобританії,Мексики,ІндіїтаКанади.Крім тогоHyperloop вже дозволили бурити тунель під Вашингтоном.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти