Через Україну пустять поїзд з Китаю до Євросоюзу – Омелян

7 грудня 2018, 12:24

Міністр інфраструктури обговорив проект зі своїм польським колегою

ПокивЄСобговорюєтьсястворенняповноцінного альтернативного НовогоШовковогошляхузКитаюдо ЄвропирішеннящодозапускучерезУкраїнуконтейнерногопоїздаКитай-Польщавжефіналізували.Про цезаявивміністрінфраструктуриВолодимирОмелянпід часзустрічізміністромінфраструктуриПольщіАнджеємАдамчиком,повідомляє "Укрінформ".

Реклама

"Були фіналізовані рішення про запуск контейнерного поїзда між Китаєм і Європейським Союзом. Між Китаєм і Польщею, власне, територією України. Розраховуємо, що кількість таких поїздів буде близько тисячі на рік", – сказав Омелян.

Він додав, що під час зустрічі з польським колегою обговорювалися наміри подальшої співпраці щодо нових залізничних сполучень між Україною та Польщею.

За словами Омеляна, зараз йде робота над двома проектами: відновлення залізничного сполучення у напрямку Пшемисль – Мальховіце – Нижанковичі та початок регулярного пасажирського залізничного сполучення між Львовом і Любліном
.

В тренді
Україна націлилася на 2 транші МВФ: які вимоги залишилося виконати

Раніше повідомлялося, що новий ШовковийшляхзКитаюдо Європипройдечерез Україну. Заразкитайсько-європейськезалізничне сполученняналагодженоміж28містамиКитаюі29містамив11європейськихкраїнах.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти