Життя продовжується, будівництво житлової нерухомості не зупиняється

14 серпня 2014, 12:58

PR

Сьогодні в Україні досить важка та нестабільна ситуація, економічні показники продовжують різке падіння, соціальна та політична обстановка надзвичайно напружена. Незважаючи на це, життя продовжується і "квартирне" питання залишається актуальним для більшості. Особливо гостро воно постає і для тих, хто намагається покращити свої житлові умови, і для тих, хто намагається зберегти свої накопичення, вкладаючи гроші в нерухомість, що будується, як високоліквідний актив в умовах нестабільної економічної ситуації й недовіри до надійності банківської системи. Багатьох хвилює, чи продовжать забудовники розвивати свої проекти, чи збережуться темпи будівництва та чи будуть вчасно вводитись в експлуатацію будинки.

Реклама

Основним негативним чинником, що впливає на падіння реального сектору економіки продовжує залишатись війна на Сході країни. Напруження та негативні очікування дестабілізують,практично, всі галузі економіки, в тому числі і будівельну, яка є одним з основних локомотивів економіки. Тому першочерговим завданням влади має бутизбереження темпів будівництва та об’ємів введеного в експлуатацію житла за рахунок підтримки забудовників, вдосконалення Податкового Кодексу та реформування дозвільної системи, а також збереження програми "Доступне житло".

Попри всі негативні обставини, які зараз відбуваються в Україні, можна з упевненістю сказати, що найбільш потужні забудовники з бездоганною репутацією і стабільним фінансуванням, незалежним від надходжень за рахунок продажів, продовжують зводити свої об’єкти. Серед таких компаній можна виділити компанію "Інтергал-Буд", яка вже 11 років зводить житлову і комерційну нерухомість у 6 областях Україні.

Незважаючи на валютні коливання, компанія "Інтергал-Буд" запропонувала фіксацію вартості квадратного метра при купівлі квартир у розстрочку на всіх своїх об'єктах. Також компанія пропонує різні програми лояльності, серед яких знижки до 10% та лояльний фіксований курс гривні по відношенню до долара США.

"Інтергал-Буд" не припиняв роботи на своїх об'єктах і в 2008-2009 роках і зараз продовжує успішно виконувати свої зобов'язання перед покупцями, продовжуючи будівництво на всіх майданчиках. Свою надійність компанія "Інтергал-Буд" підтверджує високими темпами будівництва і вчасно зданими об'єктами.

Реклама

Одним з найкращих прикладівнадійності компанії є житловий комплекс "Малахіт", який підтвердив свою нагороду "Випереджаючи час" від "Ревізора новобудов" достроковим завершенням будівництва будинку №1.

В тренді
Українців зобов'яжуть забезпечувати немічних батьків: за що доведеться платити

Згідно графіка будівництва були введені в експлуатацію житлові будинки № 5 та № 6 житлового комплексу "Паркові Озера". Вже зараз відбувається заселення щасливих родин у ці будинки.Продаж будинків №8 та №17 у комплексі "Паркові Озера" було розпочато на високій ступені готовності, що в черговий раз підтверджує фінансову незалежність забудовника від надходжень від продажу квартир. Обидва будинки будуть введені в експлуатацію вже у І кварталі 2015 року.

Також триває будівництво нових об'єктів компанії ЖК "Лук'янівський" по вул. Мельникова, ЖК "Деміївка" по вул. Деміївській і наступних черг житлових комплексів "Паркові Озера" і "Яскравий".

Про компанію: Компанія "Інтергал-Буд" заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших інвестиційно-будівельних компаній в Україні. За час своєї діяльності "Інтергал-Буд" реалізував більше 50 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею близько 600 000 кв. м.

http://intergal-bud.com.ua/

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти