За трикімнатну квартиру в Києві пропонують будинок в 200 кв.м

До того ж з усіма зручностями і великою ділянкою землі

Намітиласябулороківвісімназадсередкиянтенденціяперебиратисянапостійне проживаннявприватні будинкизамістомне знайшласвогопродовження:за словамипровідногофахівцядепартаментумаркетингуСергіяКостецького,сьогоднібажаючихвиїхатизмістане спостерігається.Нуне готовийнародвиявивсямінятистоличнінадмірностіназдоровупростотупередмістя.

ПО МЕТРАХ.З одногобоку,"сільський"кв.метрвсередньому коштуєпомітноменшестоличного.ВціломупоКиївськійобластійогосередняціна(за данимиSV Development),на 19квітня становила$604.Алеякщоглянутипорайонам,томожназустрітиі$205закв.м,яквІванківськомурайоні,і$202,яквТаращанському,інавіть$200-вРокитнянському.

Реклама

У порівнянні із середньою ціною "квадрата" в Києві це взагалі не гроші. Так, в столичних новобудовах "квадрат" в середньому коштує $ 1054, а на вторинному – $ 1172 (SV Development). Тому перспектива досить приємна: продаєш тісну квартиру в загазованому районі Києва, і перебираєшся в будинок просторіший раз десь о п'ятій, на свіжому повітрі ... Але тут є дві обставини. Спочатку подивіться на карті, як далеко ці райони знаходяться від Києва: поїздка на роботу, хоч громадським, хоч особистим транспортом на такі відстані виливається в копієчку. Хоча для пенсіонерів це дійсно може бути варіантом. Але навіть київські пенсіонери не поспішають йти цим шляхом. І їх можна зрозуміти – там і життя не таке комфортне, та й до хорошого лікаря їхати далеко (а з віком це стає все більш актуально).

Якщожвзятирайони,що безпосередньо прилягаютьдостолиці,тоціна"квадрата"тутвжевище:вБориспільському-$721,Броварському-$542,Вишгородському-$623,Києво-Святошинському-$880,вОбухівському-$921.Крімтого, небудемозабувати,щоцеціна"всередньому"-зурахуваннямізовсім вжедревніххалупокз"зручностями"вкуткудворуіводоюз криниці."Якщоговоритипропристойнихсучаснихбудинках,тотамцінаметраприблизнодорівнюєцінівкиївськихквартирах-десьблизько$1тис.",- кажеСергійКостецький.

БОНУСИ.Алесудититількиза ціною"квадрата"не зовсімкоректно:людина,крімвласнебудинку,отримуєщейземельну ділянку,часто-вжезготовимигосподарськимибудівлями.Аце непростоприємно,алеще й економитьбагатоплощівласневбудинку(частинаречейзнаходитьсвоємісцевсараях).Плюсекономія:вименшезалежитевідціннатарифи,та йзначначастинавашогораціонузгодомбудепотраплятидо васпрямозгрядки.Ну,іна додачутакідрібниці,якчисте повітряіспокійнінерви.

Реклама

ВАРІАНТИ. "Ми нетакдавнопродавали1-кімнатнунаДорогожичах,-згадуєдиректорріелторськоїкомпанії"Золотіворота"ОлексійХолмецький.-Натомістьгосподархотівбудиночок.Ікупив-за$23тис.,в50кмвідКиєва,близько70кв.мнадвікімнати".Улюдинине булонеобхідностіщоднябувативКиєві,ізамістьоднієї тісноїкімнативінотримавдвііземельну ділянку.ЗасловамиХолмецького,подібніугодибувають,хочаівідносно рідко.Щерідшенародміняєнабудинки за містомсвоїтроячки.

Життя бажаючим виїхати зі столиці полегшує потік зустрічних пропозицій. Ось, наприклад, з найсвіжіших оголошень: "Міняю будинок в селі Васильківського району (60 км від Києва): 2 кімнати, кухня, веранда, гараж, нова літня кухня, нова літня тераса біля літньої кухні, сарай, два льохи. У будинку газ, світло, затишний двір з доріжками і квітами, сад, город 60 соток виходить до озера. Навпроти будинку ділянку 20 соток під забудову". І все це багатство готові віддати за якусь 1-кімнатну квартиру! На 2- або 3-кімнатну квартиру змінюють відмінний будинок з усіма зручностями площею 162 кв. м в 25 км від Києва. Ділянка – 12 соток. Правда, тут господарі встановили ціну будинку в $ 82 тис. – Для розрахунку доплат. На квартиру в Києві змінюють також будинок з усіма зручностями в 22 км від Києва (смт Немішаєве, гарне сполучення маршрутками плюс станція електрички) площею понад 210 кв. м і з ділянкою 10 соток. Ціна для обміну – $ 51 тис. І таких оголошень – десятки.

У ВСІ БОКИ

Якщовже змінюватимістонамісто,вартодоглянутимісцеполучше.Так,вишгородськийнапрямокрадуємальовничимилісамиіводою:Київськеморе,Дніпро,Десна.У30-кмзонірозташовані:Пирново,ВищаДубечня,Новосілки,Хотянівка,СтарітаНовіПетрівці.Зв'язокзКиєвом-маршруткивідст.м."ГероївДніпра".

Реклама

Броварський:сосновілісиіДесна:Рожни,Літки,Пухівка,Зазим'я,Погреби-автобусивідст."Лісова","Чернігівська".

Бориспольський:лісиіДніпро:ПроцівіВишеньки-автобусивідст.м."Лівобережна","Осокорки","Славутич","Харківська".

Обухівський:прекраснідороги-Конча-Заспа,Козин,Таценки,Українка.Автобусивідст.м."Видубичі".

Одеський:лісиінепоганідороги:Глеваха,Хлепча,Скрипки,Плесецьке.Автобусивідст.м."Либідська".

Житомирський:лісовіландшафтиіхорошаінфраструктура:Хотянівка, Вишгородський районСтоянка,Капітоновка,Любимівка,Ясногородка.Автобусивідст.м"Житомирська".

Варшавський:прекрасніліси:Ірпінь,БучатакурортнийВорзель.Автобуси,електричкавідст.м."Святошин".

Читайте також:

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал

Рекомендації

Всі новини
Показати ще
Реклама
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Опитування
статистика
Курс гривні СЬОГОДНІ

Валюта

Ціна (грн)

Долар США ($)

26.53

Євро (€)

31.08

Російський рубль (₽)

0.36

Калькулятор зарплати

Калькулятор зарплати
Опитування

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти