Кількість поверхів в новобудовах України обмежать

5 квітня 2018, 16:57

Міністерство регіональної політики запропонувало нові будівельні норми

Міністерстворегіональноїполітики,будівництватажитлово-комунального господарстваУкраїниврамкахрозробкинових державних будівельних норм плануєобмежитищільністьнаселеннявміській забудовідо450 осібна1га.

"Вимоги за кількістю людей на 1 га і по поверховості можуть викликати невдоволення серед інвесторів, оскільки їх питання – додаткові квадратні метри і прибуток. Але комфорт повинен бути в першу чергу", - заявив глава Мінрегіонбуду Геннадій Зубко.

За його словами, існуючі державні будівельні норми дозволяють практично нескінченно підвищувати щільність населення при обгрунтованості такої необхідності. У зв'язку з цим Міністерство регіональної політики пропонує встановити максимальне перевищення норми на 20%.

Обмеження по поверховості також буде залежати від кількості жителів у населеному пункті. Якщо населений пункт до 50 тис. осіб, висотність будівель не повинна перевищувати три поверхи; якщо населення становить 100 тис. осіб – дев'ять поверхів і так далі.

Мінрегіон також планує ввести поняття "зелені лінії", що позначають в генпланах міст зелені насадження, які не можуть бути забудовані, а також змінити умови паркування на вулицях.

Нагадаємо
, в Україні хочуть скасувати старі будівельні норми:

Напомним, в 2017 году в Украине произошли важные события в сфере дерегуляции строительства. В частности, упростились правила строительства, а ответственность застройщиков была усилена.

В тренді
Долар між довгими вихідними застряг на мінімумі з березня: офіційний курс
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти