Велика Британія посилить боротьбу з відмиванням грошей за допомогою криптовалют

11 грудня 2018, 04:19

Країна наразі переживає зміну парадигм із врегулювання різних аспектів місцевої криптовалютної індустрії

Група розробки фінансових заходів по боротьбі з відмиванням грошей (FATF) зажадала, щоб Велика Британія посилила заходи з моніторингу криптовалют. Відповідно до нового звіту FATF, це необхідно для запобігання відмиванню грошей та боротьби з фінансуванням тероризму.

Реклама

В межах спеціальної "взаємної оцінки" діяльності Великої Британії, що стосується боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму, FATF виявила, що місцевим механізмам звітності про підозрілу активність потрібна "істотна переробка".

Також деякі сектори економіки – особливо агенти по операціях з нерухомістю і торговці дорогою власністю – недостатньо "розуміють свої ризики" щодо відмивання грошей за допомогою криптовалюта і того, "наскільки ефективно вони його полегшують".

"Обмінники віртуальних валют ще не підпадають під вимоги, що стосуються боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму, – йдеться у звіті. – Це новий чинник ризику, і поки немає ніяких свідоцтв того, що в цьому відносно невеликому економічному секторі Великої Британії має місце великомасштабна діяльність по відмиванню грошей і фінансуванню тероризму".

Велика Британія наразі переживає зміну парадигм із врегулювання різних аспектів місцевої кріптовалютної індустрії.

Реклама

Деякі ініціативи в цій сфері зустріли суперечливі відгуки. Наприклад, в листопаді частина коментаторів почала бити на сполох, коли з'ясувалося, що через нові правила під забороною можуть виявитися деякі інвестиційні інструменти на зразок біткоїн-ф'ючерсів.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

FATF визнає, що влада "ідентифікувала і проаналізувала ризики, пов'язані з новими платіжними методами", і тепер "готує правила для розширення заходів з боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму в цьому секторі".

FATF рекомендує Великій Британії "удосконалити плани по розширенню правил, спрямованих на боротьбу з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму, а також тих, що стосуються відповідного нагляду за обмінниками віртуальних валют".

Як ми писали, у Британії запропонували використовувати біткоїн для оплати податків і комунальних послуг.

Також ми писали, що у Mastercard з'явиться система для анонімних транзакцій у блокчейні. Суми транзакцій також можуть бути приховані за рахунок використання численних перекладів від декількох адрес.

Реклама

Нагадаємо, в Австралії почали видавати кредити під заставу криптовалют. Послуга дозволяє клієнтам Helio брати в борг від 1000 австралійських доларів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти