Українці створили два десятка криптовалют і заробили 100 млн доларів

27 травня 2018, 08:09

Країна увійшла в ТОП-10 країн з найбільшим числом власників криптоактивів

Поки в Україні активно розвивається блокчейнкомпаніїукраїнськогопоходженняза2017-2018рокистворили25різнихкриптовалют,зарахунокрозміщенняякихбулозалучено понад100 млндоларів.Про цепише FinClub, посилаючись на данні експертів BRDO.

Всьогоз 2009 року,тобтозмоментустворенняBitcoin,до 2018 рокувсвітібулостворено1800видівкриптовалют.
ПрицьомуУкраїнавходитьвТОП-10країнза кількістюкористувачівкриптовалют,асередвласниківмінімум42державнихслужбовців.До речі,ранішесайт"Сегодня"розібрався, навіщо українські чиновники декларують біткоіни, якщовкраїніпокинемаєзаконодавчогорегулюваннякриптовалюти.

Криптовалютинагривнюобмінюютьтрибіржі,ащоденніобсягиторгівнанихзвикористаннямгривнідосягаютьеквівалента1,9 млндоларів.

ТакожобмінятиBitcoinііншікриптовалютинагривнюможнав18онлайн-обмінникахіупонад 4 тисячіфізосіб.ПрицьомувУкраїнівідсутнізареєстрованікомпанії,якіпроводятьцейвиддіяльності,щопов'язанозризикамиіобмеженнямичерез відсутністьюридичного статусукриптовалюти.
Реклама

Нагадаємо, ринок криптовалют в Україні вже поділився на "легальний" і "нелегальний". ОднаквУкраїніповнимходомйдепідготовкадозаконодавчого врегулюваннястатусукриптовалюти,іцеможевідбутисявжевосени-2018.

В тренді
Нервозність на ринку. Чому бензину і дизпальному загрожує нове зростання цін

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти