Причина обвалу криптовалюти: що таке біткоін-ETF

4 серпня 2018, 08:04

Увага всіх криптотрейдерів світу була прикута до вирішення SEC

Минулого тижняКомісіяз цінних паперівСША(SEC)повторновідкинулазаявкубратівУінклвосснавпровадженняприв'язаногодобіткоінубіржовогоінвестфонду.Подія викликаланебувалийажіотажіспровокувалочерговийобвалринкукриптовалют,сам Bitcoin провалився нижче психологічної позначки. Алемало хто розуміє,щозадеривативбіткоін-ETFіякі наслідкимогловикликатисхваленняцьогофінансовогоінструменту,пише LetKnow.

Реклама

Вцілому,біткоін-ETF(Exchange Traded Fund)-торгуєтьсянабіржіфонднабазібіткоіна.По суті,цеакціїфонду,вартістьякихвиражаєтьсявкриптовалюті.

Наприклад,увасє500біткоінівівивипустилинанихцінні папери,девартістькожногостановить2біткоіни.Такимчином,трейдер,якийкупуєціакціїбезпосередньо,інвестуєфіатвкриптовалюту.Алеприцьомуйомуне потрібнореєструватисянакриптовалютнійбіржі,заводитикриптогаманецьіпам'ятатиключвіднього.

"Біткоін-ETF дозволяє інвесторові купити цінний папір на володіння біткоіном, і при цьому не переживати за збереження і можливості злому. Інвестори в цьому випадку повинні бути дуже захищені", – пояснив аналітик і трейдер iTuber Ігор Порох.

Ажіотаж і наслідки

ЯкбиКомісіяз цінних паперівСШАдаладобробратамУінклвосснавпровадженняприв'язаногодобіткоінубіржовогоінвестфонду,цепривелобнариноккриптовалютінституційнихінвесторів.Відповіднозбільшилисябне тількиобсягиторгів,а йцінинаETF.Саметомудо вирішенняSECбула прикута увагакриптотрейдерівповсій земній кулі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Ухваленнябіктоін-ETF,тобтодозвілтакогодеривативунатрадиційнихринках,означалоб,щокриптовалютивжедоситьвідрегульовані,щоботриматидоступдоінституціональних інвесторів,упевнений незалежнийтрейдер,аналітикфінансовогоринкуКірКелевра.

В тренді
Виплата пенсії по-новому: куди йти замість "Укрпошти" і кому принесуть додому

З ним погоджується і Ігор Порох:"Якщо таке станеться, це дасть зрозуміти всьому Уолл-Стріт, що біткоін готовий до великої гри, що біткоін готовий до регуляції. І великі гравці з чеками на сотні мільйонів доларів зможуть грати на цьому ринку. А це приплив нових грошей", – заявив експерт.

Чому SEC говорить "ні"

Цедалеко непершаспробавпровадитибіткоін-ETF.КрімінвестиційногофондуWinklevoss Bitcoin Trust,схожузаявкувідправлялаіЧиказькабіржаопціонів(CBOE)зпроханнямторгуватиакціямиSolidX,кожназякихмаєкоштувати25BTC.Однакжодназзаявокне отрималасхваленняз бокуКомісіїз цінних паперів. Відомство аргументувало свою відмову неможливістю запобігти шахрайським і маніпулятивним діямна ринку.

Оскількибіткоін-ETF-цепрямаможливістьдляінституціональнихінвесторівкупуватибіткоінчерезфонд,не володіючиактивомбезпосередньо,відразувиникаєпитанняпро захистїхправігрошей.ЗасловамиКелеври,індустріящене готовадо таких кроків,тому щопокинакрипторинкунемаєтакогопоняттяякcustodian'и(депозитаріїкриптовалюти)істраховики.

Ще одна причина, по якій відомство відмовляє у впровадженні прив'язаного до біткоіна біржового інвестфонду – неготовність самого регулятора. "У SEC ще не готова повністю інфраструктура, щоб контролювати біткоін. Можливо, вони працюють над цим, але поки таке рішення не представлено", -додав Ігор Порох.

Реклама

ЗасловамиCEOвенчурноїкомпаніїFatfish Internet GroupКінВайЛау,ринокбудеготовийдо впровадженнябіткоін-ETFвжечерезпарумісяців,аджепопитз бокуінституційнихінвесторівзростає.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти