Глава криптобіржі поділився оптимістичним прогнозом по біткоіну

16 листопада 2018, 08:12

Чанпена Чжао не лякає обвал криптовалютного ринку

Незважаючи на падіння курсу біткоіна до мінімумів за рік, раночипізноцюкриптовалюту чекаєзростання.Про цезаявивглаваоднієїзнайбільшихкріптобірж-Binance-ЧанпенЧжао.

Реклама

Інвестори,якправило,прислухаютьсядо думкиЧжао,коливоностосуєтьсяконкретноїкриптовалютиабокрипторинкувцілому.Хочаікрипториноквтративблизько600 млрддоларівкапіталізаціїзарік,Чжаовважає,щовціломукриптовалютнаекосистемаійогокомпаніязнаходятьсявхорошій формі,пише LetKnow.

"Я, звичайно, не знаю, що призведе до наступного бичачого ралі біткоіна, але я впевнений, що воно рано чи пізно станеться. Рано чи пізно, щось призведе до зростання", -зазначив Чжао.

Нагадаємо,ранішезасновникіпартнерMorgan Creek Digital AssetsЕнтоніПомпліаноранішевцьомуроціпередбачав,щодо кінця 2018 ціна біткоіна може вирости до 50 000 доларів, однактепервінналаштованийменшпозитивно:на його думку,цілкомймовірнопадіннядо 3000доларів.

В тренді
Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць

15листопадабіткоіндосяг5390доларів.ЯквідзначалианалітикиГКForex Club,вартістьBitcoinзнижуєтьсянатліуразливостіринкудо хакерських атак-післякрадіжкизаккаунтамайніновогогігантаBitmainпонад 5,5 млндоларів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти