Субсидії для українців: Порошенко поставив жорстку вимогу Кабміну

22 жовтня 2018, 16:09

Програму субсидій для населення необхідно розширити в зв'язку з ростом цін на газ, вважає президент

ПрезидентПетроУкраїниПорошенкодоручивурядурозширитипрограмусубсидійу зв'язкузпідвищенням тарифів на газ для населення. Якповідомляєпрес-службаглавидержави,про цепрезидентзаявивназустрічіз нагоди22-ї річницістворенняРахунковоїпалатиУкраїни.

Реклама

"Як президент я поставив уряду дуже жорстку вимогу – ми повинні захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання цієї програми, щоб від зростання тарифів не постраждали найменш захищені верстви населення і взагалі будь-який, для кого це підвищення є критичним",- зазначив Порошенко.

Президентнагадавпро те,якпроходилопідвищенняцінинагазвминулийраз,колизавдякивпровадженнюсубсидійвдалосякомпенсувативитратидлянайменшзахищенихверствнаселенняі"знятистрах"щодоцьогорішення.

"Ми підкреслюємо, що жодна людина, жодна бідна людина, жодна незахищена сім'я не повинна відчути підвищення тарифів на своєму власному бюджеті", – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо,ранішеміністрсоціальноїполітикиАндрійРевазапевнив,що
закладені в бюджет гроші на субсидії для населенняповністюне витраченііїхвиплатабудепродовженавповномуобсязі.Яквідомо,вбюджеті-2018насубсидіїзакладалося70 млрдгривень.У 2019цясумаскладе55 млрдгривень.

В тренді
Лоукостер SkyUp оголосив про "позапланові" рейси для заробітчан
SkyUp відкриє новий напрямок до Туреччини в грудні

Нагадаємо також, що раніше експерт спростував ТОП-5 поширених міфів про субсидії. Фахівець відповівназапитання українцівпро те,якдепозити,земельніпаїіремонтвраховуютьсяприоформленні"пільг":


Реклама

Всі подробиці в спецтемі Тарифи на газ

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти