На скільки українцям можуть відключити воду і що робити: поради юриста

8 червня 2017, 05:38

Олександр Литвин

Про відключення води повинні попередити за 10 днів. При цьому в оголошенні повинні вказати терміни і причину відключення

Відповідно до закону, термін відключення гарячої та холодної води узгоджується з органами місцевої влади. При цьому про таке відключення постачальник повинен попередити як мінімум за 10 днів. Крім того, постачальник повинен вказати причину відключення води і термін. Юрист ЮК "ВОЛХВ" Ярослав Борко розповів сайту "Сегодня", коли і наскільки українцям можуть відключити воду.

Реклама

"Виконавець зобов'язаний повідомити мешканцям багатоквартирного будинку за допомогою засобів масової інформації або іншим способом про планову перерву в наданні комунальних послуг не пізніше ніж за 10 робочих днів (крім перерви на ліквідацію наслідків аварії)", – розповідає юрист.

Терміни проведення ремонтних робіт регламентуються постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 №151: ремонтні роботи можна проводити не довше 6 годин на добу як для гарячої, так і для холодної води. Для опалення встановлені строки: один раз на місяць протягом 12 годин.

В тренді
Долар в Україні знову подешевшав, євро припинив зростати: курс валют
В тренді
Не пробили захист: які гривні не вміють підробляти фальшивомонетники
В тренді
Купити полуницю авансом. Скільки коштує українська ягода з теплиці та з грядки?

"Якщо виконавець відключить воду без передбаченого Законом попередження, або ж продовжить термін перерви в постачанні гарячою водою, споживач має право викликати виконавця комунальних послуг (його представника) для перевірки кількості і якості послуг, що надаються. За результатами перевірки якості надання комунальних послуг складається акт-претензія, який підписується споживачем та виконавцем комунальної послуги. Виконавець комунальної послуги зобов'язаний прибути на виклик споживача у строки, визначені в договорі про надання послуги ", – розповідає юрист.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти