На теплостанції "Позняки" побудували новий потужний котел

31 січня 2018 13:39

Із зростанням навантаження на устаткування станції гостро постало питання збільшення її потужності

Обсяги теплоенергії для потреб столиці зростають щорічно пропорційно заселенню новобудов. Наприклад, за прогнозами розвитку лівобережних масивів Позняки та Осокорки в 2018 р. очікується збільшення навантаження на станцію теплопостачання "Позняки" майже вполовину.

Станція теплопостачання "Позняки" була побудована в 2012 році. Вона обладнана двома водогрійними і двома паровими котлами, тепло зі станції до споживачів поставляється за допомогою тепломагістралі діаметром 1000 мм. Проектна потужність теплостанції "Позняки" становила 200 Гкал/год., навантаження на тепломагістраль взимку сягала 60-130 Гкал/год. в залежності від температурного графіка. Із зростанням навантаження на устаткування станції гостро постало питання збільшення її потужності.

В кінці 2017 року на теплостанції "Позняки" був встановлений котел КВГ-116,3-150 продуктивністю 100 Гкал/год. Зараз на ньому тривають пуско-налагоджувальні випробування. Найближчим часом він буде введений в експлуатацію. Викиди оксиду азоту і окису вуглецю нового обладнання відповідають європейським екологічним нормам.

dsc_4683

У 2018-2019 рр. на станції теплопостачання "Позняки" планується встановити ще один котел продуктивністю 100 Гкал/год. і побудувати тепломагістраль діаметром 1000 мм. Надалі буде встановлено ще два котла по 100 Гкал/год.

Реалізація цього проекту дозволить забезпечити попит на теплоенергію житлових будинків і соціальної інфраструктури лівобережних масивів столиці Позняки та Осокорки.

.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти