Кількість субсидіантів в Україні скорочується через зростання зарплат – експерт

9 вересня 2018, 06:00

Анастасія Іщенко Анастасія Іщенко

Цього року українцям вже видали в два рази менше субсидій, ніж в минулому

Останнім часом ситуація з субсидіями в Україні стає однією з найбільш обговорюваних. Так, в уряді постійно пропонують нововведення, правила для отримання субсидій продовжують посилювати, а офіційна статистика і зовсім говорить про те, що все менше і менше українців стають щасливими володарями компенсацій від держави.

Цього року українцям вже видали в два рази менше субсидій, ніж в минулому. Так, в період з січня по липень 2018 р виплати отримало близько 2,6 млн українських сімей, що на 50% менше, ніж було за аналогічний період в 2017 р До того ж, якщо в минулому році середній розмір субсидії становив 300 грн , то зараз він зменшився до 200 грн
.

Реклама

Держстат повідомляє, що в січні-липні 2018 р. всього було призначено 734 млн грн субсидій для домогосподарств,втой час,якв 2017році цясумастановилатрохибільше3 млрдгрн.

Налітній періодкількістьлюдей,якіотримуютьсубсидії,сезонноскорочується.Аджеосновнийвитратанаселеннянаоплатужитлово-комунального господарства-цеоплатаопалення.

"Убагатоквартирнихбудинках-цетеплоігарячавода,авприватнихбудинках-газ.Якщоїхвикористовуєтьсязначноменше,значитьівитратнакомунальніпослугизначноменше,азначитьісумакомпенсації,якавиплачується,можебутименшеабоїївзагаліможе небути.Томувашівитратибудутьнижче 15%повідношеннюдоваших доходів",-пояснюєспецифікунарахуваннясубсидійекономічнийекспертБорисКушнірук.

ЗданихДержстатувидно,щовУкраїніпоступовозростаютьзарплати.Арівеньдоходів- визначальнийфактордляотриманнядерждопомоги.

"Другийфактор-цете,щовУкраїнізростаютьзарплати.Авідповідно,якщозарплатиростуть,токількістьтих,хтоможезвернутисязсубсидіями,скорочується",-говоритьКушнірук.

Більшдокладнопро те,яквиглядає ситуаціязсубсидіямивУкраїні,читайтевматеріалісайту"Сегодня": Чому українцям урізують субсидії і що буде з початком опалювального сезону

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти