Київенерго-онлайн: представлені нові і вдосконалені веб-сервіси для клієнтів

30 січня 2018 11:31

Була поліпшена ціла низка існуючих онлайн-сервісів

Компанія "Київенерго" працює над удосконаленням клієнтського сервісу і прагне зробити процес нарахувань і розрахунків за спожиті послуги максимально прозорим і зрозумілим для клієнтів. Для цього в 2017 році компанія удосконалила створені раніше веб-сервіси і запропонувала клієнтам кілька нових.

Реклама

Серед новинок варто виділити Особистий кабінет балансоутримувача. Особистий кабінет балансоутримувача орієнтований, перш за все, на керуючих будинками. Він дозволяє вносити показання квартирних лічильників тепла в онлайн-режимі за всіма особовими рахунками, що є в ОСББ або ЖБК. Новий веб-сервіс був представлений на засіданні Ради ОСББ при "Київенерго", після чого голови об'єднань мали можливість протестувати Особистий кабінет і надати свої побажання щодо його вдосконалення.

Ще один новий веб-сервіс "Київенерго" – Особистий кабінет з приєднання до електромереж. З його допомогою підключення до електромереж стало значно простіше і оперативніше. Клієнту достатньо подати заявку на приєднання на сайті компанії, а програма з кадастровим номером земельної ділянки автоматично визначить тип приєднання (стандартне або нестандартне), сформує технічні умови, договір на приєднання, а також розрахує відстань від об'єкта до точки забезпечення потужності і вартість приєднання. Тобто відпадає необхідність у виїзді фахівця "Київенерго", а розрахуватися за послугу можна безпосередньо в Особистому кабінеті за допомогою банківської карти. Новий онлайн-сервіс обслуговує як юридичних, так і фізичних осіб. У майбутньому за таким же алгоритмом можна буде подати заявку на збільшення потужності для вже підключених об'єктів.

В кінці 2017 року "Київенерго" розробили сервіс Оформлення договору. З його допомогою кияни можуть укладати прямі договори на тепло- і електроенергію через інтернет. Алгоритм простий: клієнт заповнює заявку на сайті для клієнтів і додає копії необхідних документів. Цей пакет автоматично потрапляє на обробку до фахівців компанії. Готовий екземпляр договору клієнту надсилають на електронну пошту протягом 10 робочих днів.

Не пропусти!
Дружини футболістів збірної України готові до польоту і навіть пригледіли вертоліт
Дружини футболістів збірної України на білій вечірці: Юлія Кривцова, Маргарита Степаненко та Юлія Пятова

Мешканці багатоповерхівок все частіше віддають перевагу Особистим кабінетам з опалення та гарячого водопостачання і електроенергії. Вже понад 560 тис. киян користуються веб-сервісом з електроенергії і близько 330 тис. – веб-сервісом з опалення та гарячого водопостачання. Тут зручно оплачувати послуги, вносити показання лічильників, контролювати суми нарахувань, відстежувати історію скоєних платежів, нарахувань і внесених показань лічильників.

Реклама

Зокрема, ще більш зручним став Особистий кабінет з опалення та гарячого водопостачання. Для нових клієнтів "Київенерго" спростило реєстрацію в ньому. Досить зазначити, що ви новий клієнт, вказати номер особового рахунку та пароль.

Серед інших веб-сервісів, поліпшених "Київенерго" в 2017 році, можна відзначити онлайн-реєстрацію в Центрах обслуговування клієнтів (зараз записатися можна у вісім центрів) і мобільні додатки Особистого кабінету з електроенергії для Android та IОS. До речі, останніми користується все більше клієнтів "Київенерго": зараз додаток завантажили вже понад 10 тис. киян.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти