Як передати показники лічильників електроенергії у святкові дні

26 квітня 2019, 16:23

Графік роботи центрів обслуговування постачальника електроенергії в Києві змінився на період свят

Уже 27 квітня в Україні розпочинаються тривалі вихідні. Відповідно, графік роботи центрів обслуговування постачальника електроенергії змінився на період свят. Компанія "Київські енергетичні послуги" нагадує клієнтам, що всі питання можна вирішити в дистанційному режимі.  Наприклад, передати показники лічильників з 1 по 4 травня можна за допомогою Особистого кабінету та автоматичного голосового помічника в телефонному режимі. Якщо ж ваше питання потребує особистого візиту до центру обслуговування, варто спланувати такий візит заздалегідь.

Реклама

Центри обслуговування "Київських енергетичних послуг" на свята працюватимуть за наступним графіком:

  • 29 квітня, 1 травня та 9 травня – вихідний день.
  • 30 квітня та 8 травня юридичні клієнти можуть вирішити свої питання з 8 до 16 години, побутові – з 8 до 18 години.
  • Дарницький центр обслуговування (Драгоманова, 40-з) обслуговує побутових клієнтів 30 квітня з 9 до 17 години, 8 травня – з 9 до 16 години.
  • Голосіївський центр обслуговування (Вільямса, 3/7) 30 квітня і 8 травня приймає побутових клієнтів з 9 до 17 години.

В усі інші дні центри обслуговування працюватимуть за звичайним графіком.

Контакт-центр "Київських енергетичних послуг", який допомагає вирішити більшість питань, пов‘язаних з постачанням електроенергії без відвідування центрів обслуговування, працює у режимі нон-стоп, щодня, з 7 до 21 години.

В тренді
Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць

Щоб передати показники лічильника у визначений державою період з 1 по 4 травня, зручніше за все:

  • самостійно вказати їх в Особистому кабінеті;
  • зателефонувати до контакт-центру за номерами (044/067/066) 277-18-18, у тоновому режимі натиснути цифру "3", ввести номер особового рахунку (11 цифр) і показники лічильника та підтвердити їх;
  • повідомити показники оператору системи розподілу, до мереж якого підключено об‘єкт (через його контакт-центр або Особистий кабінет).
Реклама

Нагадуємо, що вчасно передані показники лічильників допомагають зберігати сімейний бюджет: нарахування проводяться по фактичним даним. У іншому випадку кількість спожитих кіловат*годин розраховується за середньодобовим споживанням на основі двох показників, переданих або зафіксованих раніше. Тож дані у платіжці можуть відрізнятися від фактичних.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти