Кабмін запропонував ввести штрафи за несвоєчасну оплату послуг ЖКГ

1 вересня 2014, 10:52

Пеню хочуть нараховувати окремо за кожен місяць

Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроект, який передбачає штраф за несвоєчасну оплату громадянами житлово-комунальних послуг. Про це йдеться в законопроекті "Про житлово-комунальні послуги", який зареєстрований в парламенті під №4563а 29 серпня.

Реклама

Так, зокрема, Кабмін пропонує, що у разі несвоєчасного та/або не в повному обсязі внесення плати за житлово-комунальні послуги споживач зобов'язаний сплачувати пеню у розмірі 0,1% від суми простроченого платежу, яка нараховується за кожний день прострочення.

Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку внесення плати за житлово-комунальні послуги.

Граничним терміном внесення плати за житлово-комунальні послуги є 20 число місяця, наступного за розрахунковим. При цьому пеня за кожен місяць нараховується окремо.

В тренді
Міст у Молдову і "золоті" огірки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Нагадаємо, в Україні дорожчають комунальні послуги. У травні підвищилася ціна на газ, в червні – на електроенергію, в липні – на воду і центральне опалення. В цілому в найближчі три роки ціна побутового газу зросте майже в чотири рази. При цьому право на отримання компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг для малозабезпечених сімей мають більше 3,5 млн. українських домогосподарств.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти