Чиновник Мінсоцполітики пояснив, як переселенцям отримати субсидію

21 серпня 2018, 14:49

Олександра Романюк Олександра Романюк

Музиченко зазначив, що для внутрішньо переміщених осіб діють спрощені правила щодо реєстрації за місцем проживання

З травня 2018 року в Україні діють нові правила нарахування субсидій, і про те, як вирішується питання призначення субсидій переселенцям, розповів в інтерв'ю сайту "Сьогодні" генеральний директор Директорату сім'ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко. 

Реклама

Часто переселенці живуть в орендних квартирах і не мають можливості зареєструватися за адресою проживання, але, як пояснив чиновник, для тимчасово переміщених осіб договір найму квартири не передбачає необхідності реєструватися за адресою проживання. 

"Якщо у таких людей є договір оренди, оформлений відповідним чином, це є підставою для призначення субсидії за адресою проживання", – зазначив Музиченко.

Крім того, з 1 травня такі громадяни можуть отримувати субсидію навіть без договору оренди житла, якщо довідка внутрішньо переміщеного особи видана на цю адресу, додав чиновник.

Крім того, Музиченко пояснив, що витрати на оренду житла не враховуються окремо при розрахунку субсидії.

"Нас не цікавить, на що людина витрачає свої кошти. Ми не аналізуємо витрати громадян. Ми підсумовуємо всі види доходів, ділимо на кількість місяців, за які враховуються ці доходи, і в залежності від суми розраховуємо відсоток, який людина повинна платити за комунальні послуги від свого доходу. Це – принцип розрахунку субсидій", – пояснив чиновник.

Детальніше читайте в повному тексті інтерв'ю з Віталієм Музиченком "У кожного є можливість оскаржити відмову в нарахуванні субсидії".

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти