Виплати вкладникам "Дельта-банку" зупинені

8 квітня 2016, 13:59

Фонд гарантування оголосив "технологічна перерва"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) призупинив виплати вкладникам "Дельта Банку" до кінця квітня. Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Реклама

"Виплати за загальним реєстром вкладників "Дельта Банку", які тривали з 23 лютого 2016 р. до 4 квітня 2016 р. закінчені", – інформує ФГВФО.

У Фонді зазначають, що значна кількість вкладників "Дельта Банк" не звернулася до банкам-агентам для отримання відшкодування

"Зараз йде технологічна перерва, протягом якого буде визначено подальший порядок виплат", – уточнюють у Фонді.

Про відновлення виплат ФГВФО повідомить додатково.

Реклама

Як відомо, 2 жовтня 2015 року Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення №664 про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ "Дельта-банк".

В тренді
Купити полуницю авансом. Скільки коштує українська ягода з теплиці та з грядки?

За підсумками очищення банківської системи Національний банк України за 2014-2015 роки визнав неплатоспроможними більше 60 банків, які були передані в управління Фонду гарантування вкладів.

"Ми майже завершили чистку. Але це не виключає, що малі банки будуть ще закриватися", – сказала глава НБУ Валерія Гонтарєва.

Крім того, Нацбанк розраховує, що в 2016 році Фонд гарантування не потребуватиме додаткових коштів від держави і буде здійснювати виплати гарантованих сум вкладникам за рахунок наявних у фонду коштів, а також за рахунок продажу активів неплатоспроможних банків.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти