В НБУ пояснили, як отримати грошовий переказ в доларах або рублях

2 вересня 2014 9:19

Обов'язкової конвертації валюти можна уникнути

Відкриття рахунку в банку з повною ідентифікацією клієнта дозволяє уникнути обов'язкової конвертації готівки зарубіжних переказів в гривню. Про це заявила директор гендепартаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова.

Реклама

За її словами, конвертація буде здійснюватися за ринковим курсом конкретного комерційного банку, який той встановлює для всіх валютообмінних операцій.

Щербакова нагадала, що переклади на суму понад 150 тис. грн можна здійснювати тільки в безготівковій формі на рахунок з повною ідентифікацією клієнта, тоді як при менших сумах застосовується спрощена ідентифікація.

За словами Щербакової, заборона на видачу в банкоматах іноземної валюти відповідає світовим правилам. "Ви ніде не можете отримати за карткою через банкомат іноземну валюту: в ЄС банкомат видасть тільки євро, в США – долари", – зазначила представник НБУ.

Нагадаємо, від сьогодні набула чинності постанова НБУяка продовжує до 2 грудня обмеження продажу банками готівкової іноземної валюти фізичним особам обсягом до 15 тис. грн в день (в еквіваленті). Крім того, продовжує діяти обмеження на видачу готівкових коштів в інвалюті з поточних і депозитних рахунків клієнтів через каси та банкомати в межах до 15 тис. грн на добу.

Не пропусти!
А де була Росія? "Дияволи" з Бельгії поставили на місце команду Черчесова
Бельгія проти Росії в першому турі Євро-2020
Реклама

Також НБУ продовжив на 3 місяці зняття готівки з депозитних і карткових гривневих рахунків 150 тис. грн на добу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти