"Укрексімбанк" попросив про розстрочку боргу в $750 млн

27 березня 2015, 18:36

Термін обігу євробондів закінчується в кінці квітня

Державний експортно-імпортний банк ("Укрексімбанк") просить власників євробондів на $750 млн з терміном обігу до 27 квітня 2015-го схвалити відстрочку їх погашення на два місяці, повідомляється в зверненні банку до інвесторів.

Реклама

Крім того, банк просить власників не застосовувати визначення "потенційний дефолт" або "дефолт", які могли або можуть виникнути з цінних паперів у зв'язку з нездатністю банку здійснювати по ним розрахунок у встановлену дату в результаті затримки реєстрації Нацбанком України додаткової угоди за зобов'язаннями. Банк також просить відмовитися від застосування будь-яких прав, які можуть виникнути в результаті настання випадків "потенційного дефолту" або "дефолту", за умови, що дата розрахунку з цінних паперів буде 27 липня або раніше, інакше утримувачі цінних паперів матимуть можливість реалізувати свої права.

Емітент, крім цього, просить власників не застосовувати визначення "потенційний дефолт" або "дефолт", які могли або можуть виникнути по будь-яким іншим зобов'язанням банку.

Термін надання згоди встановлений до 9 квітня 2015 року.

Збори власників єврооблігацій заплановано на 13 квітня 2015 року. У разі його перенесення новий термін надання згоди – до 23 квітня, тоді як засідання утримувачів відбудеться 27 квітня 2015 року.


Реклама

Читайте також: Загроза дефолту: чи повернуть свої борги кредиторам Ощадбанк і Укрексімбанк

В тренді
Українська економіка зазнає втрат: в плюсі опинилася тільки одна з ключових галузей

Як повідомлялося, "Укрексімбанк" в середині квітня 2010-го розмістив п'ятирічні єврооблігації на $500 млн зі ставкою купона 8,375% річних. Потім, в жовтні 2010 року, банк дорозмістив цінні папери на суму $250 млн. Андреррайтерами випуску виступили Citigroup Inc. і Credit Suisse AG.

"Укрексімбанк" заснований в 1992 році. Його єдиним власником є держава. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2015 року з розміром загальних активів (126 млрд грн) "Укрексімбанк" займав 3-тє місце серед 158 діючих у країні банків.

При цьому кредитні рейтинги "Укрексімбанку" були знижені агенстства Fitch і Moody's слідом за зниженням суверенних рейтингів України.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти