Україна планує до 2017 року очистити фінансову систему від неплатоспроможних банків – Шимків

16 травня 2015, 15:37

Влада має намір збільшити обсяг фондового ринку і ввести накопичувальну пенсійну систему, зазначив заступник глави АП

Українаплануєдо 2017 рокуочиститифінансову систему віднеплатоспроможних банків,збільшити обсягфондового ринку іввестинакопичувальнупенсійнусистемуврамкахреформи фінансовогосектора. Про це повідомив заступникглави АдміністраціїпрезидентаУкраїниДмитро Шимківна брифінгу за результатамивчорашнього засіданняНаціональної ради з питаньреформ.

Реклама

"Перший етап- це очищенняфінансової системи віднеплатоспроможнихінститутів... Другий- це введеннянакопичувальної пенсійноїсистеми та захистінветоров.Третій- збільшеннядовгостроковихактивів",- сказав він.

Такожзаступник глави АПзазначив, щозважаючи наскладниі соціально-економічні обставинив Україніповинна будезміненаідеологіязалучення кредитних ресурсів.

"Повиннірозвиватисяінструменти таджерела кредитування.У найближчі рокибанківськийсектор незможегенеруватидешеві, довгостроковікредитні ресурси.Саме для цьогоповинен початипрацюватифондовий ринок,як цепрацює в усьому світі", – підкресливШимків.

В тренді
Долар і євро просіли в ціні: офіційний курс

Крімтого, сказав він,Національна рада з питаньреформмає намір ініціювати прийняттязакону, якийвведедодаткову відповідальністьосіб,залученихдо операційз цінними паперами.

Реклама

Як повідомлялося, НаціональнийбанкУкраїнивідніс"Український комунальнийбанк"до категоріїнеплатоспроможних."Укркомунбанк"став 50-мбанком,якийНБУвизнавнеплатоспроможнимз моменту початкуочищеннябанківської системив 2014році.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти