Україна не встигне отримати транш МВФ до Нового року – експерт

7 жовтня 2017, 07:36

Ксенія Капустинська Ксенія Капустинська

Валютні резерви країни перестануть стрімко рости, вважає фахівець

Українадокінця 2017не отримаєнаступнийтраншкредитуМіжнародноговалютногофонду(МВФ), апотімзолотовалютнірезерви(ЗВР)країнивиростутьнезначно.ТакийпрогнозозвучилаголовнийаналітикDragon Capital Олена Бєлан.

"Ми очікуємо, що наступний транш МВФ і пов'язані з ним кредити від інших міжнародних організацій будуть отримані вже в наступному році. Тому ми прогнозуємо, що резерви НБУ до кінця цього року будуть близькі до поточної позначки на рівні 18,5 млрд доларів і виростуть до 21 млрд доларів на кінець наступного",-зазначилаБєлан.

Заїїсловами,зростаннярезервівв 2018 рсприятимутьвалютнізапозиченняурядувідміжнароднихорганізацій,атакожназовнішньомуівнутрішньомуринках.
Реклама

Нагадаємо, золотовалютні резервы виросли у вересні на 3,3% (600 млндоларів)в порівняннізсерпнемісклалидо18,6 млрддоларів.Такимчином,зростаннязпочаткурокусклало19,9%,або3,1 млрддоларів.Цемаксимальнасумазпочатку2014 року.

Нагадаємо, раніше президент УкраїниПетро Порошенко заявляв про важливу роль МВФ в поповненні міжнародних резервів України. Глава державиуточнював,щопоповненняЗВРдозволилозупинитигалопуючуінфляцію.Експертитакожвідзначали,що динаміка міжнародних резервів України в найближчі місяці буде залежати від обсягів фінансування МВФ та іншихміжнароднихорганізацій,атакожвалютнихзапозиченьурядунавнутрішньомуізовнішньомуринках.

В тренді
Лоукостер SkyUp оголосив про "позапланові" рейси для заробітчан
SkyUp відкриє новий напрямок до Туреччини в грудні


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти