Стало відомо, хто купив українські євробонди на два мільярди доларів

5 листопада 2018, 10:59

Основна кількість інвесторів виявилася всього з двох країн

Міністерствофінансівназвалопокупцівукраїнських єврооблігацій на 750 млн доларівзпогашенням1лютого2024року іна1,25 млрддоларівзпогашенням1листопада2028 року.Про це FinClub повідомили в Мінфіні.

Реклама

Так, інвестори з США і Великобританії купили більшу частину випуску об'ємом 750 млн доларів з прибутковістю 9% річних – їх частки склали 46% і 41% відповідно.

Європейські інвестори купили 12% від випуску п'ятирічних єврооблігацій, тоді як частка інвесторів з інших регіонів склала всього 1%.

10-річні облігації з прибутковістю 9,75% річних в основному також купували інвестори з Великобританії (46%) і США (37%), тоді як інвестори з Європи склали 16%, а інвестори з інших регіонів – всього 1%.

П'ятирічні єврооблігації в основному були розміщені серед фондів, що управляють активами (82%). Частка хедж-фондів склала 12%, страхових і пенсійних фондів – 4%, банків – 2%.

У 10-річні єврооблігації інвестували фонди, управляючі активами (79%), хедж-фонди (13%), страхові та пенсійні фонди (5%), банки (3%).

Як повідомлялося, Україна планує спрямувати кошти від розміщення
на погашення випуску євробондів-2019 обсягом 725 млн доларів, а також загальні бюджетні цілі.

В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"
В тренді
Ринок праці ожив. Які професії опинилися в топі, а кого чекає дефіцит робочих місць
Роботодавці хочуть швидких грошей

УвересніминулогорокуУкраїнарозмістила15-річні єврооблігаціїна3 млрддоларівзприбутковістю7,375%.ОрганізаторамибулиBNP Paribas,Goldman SachsіJP Morgan.ОдночаснозрозміщеннямновоговипускуМінфінУкраїнивикупивєврооблігаціїзпогашеннямв 2019і 2020рокахназагальнусуму1,576 млрддоларів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти