Стало відомо, коли ЄС виділить Україні наступні 600 млн євро

3 вересня 2017, 15:29

Європейський Союз очікує від Верховної Ради скасування заборони на експорт деревини

СекретарвідділуторгівлітаекономікипредставництваЄСЖослінГітонпрогнозуєвиділенняУкраїнічерговоготраншуврозмірі600 мільйонівєвромакрофінансовоїдопомогивсічні2018 року.

Про цевінповідомиввінтерв'ю
"Українським Новинам".

Реклама

"Яхотівбипідкреслити,щотерміни-цесутотехнічне питання.Можебутиневеликатехнічназатримкавкількатижнівміжприйняттямрішенняібезпосередньоювиплатою,алеякщовсебудедобре,тотраншбуденаданийна початкунаступногороку",-сказавГітон.

Вінповідомив,щоЄвропейськийСоюзочікуєвиконанняУкраїноювсіхумов,якідозволилибїйотриматицейтранш,включаючискасуваннязаборониВерховною Радоюнаекспортдеревини.
"Мивсещедужечекаємо,щовсі умовибудутьвиконані.Оскількипитаннядійсноєоднієюзумоввідповідногомеморандумупро взаєморозуміння,мисподіваємосянайогорішенняу встановленітерміни",-сказаввін.

Врезультатіцієївиплатизагальнамакроекономічнадопомога,якуЄСпоширитьнаУкраїнуз 2014 року,досягне2,81млрд євро,щоєнайбільшимобсягоммакроекономічноїдопомоги,наданоїЄСбудь-якій країні,яка не входитьвЄС.

В тренді
Долар в Україні знову подешевшав, євро припинив зростати: курс валют
В тренді
Не пробили захист: які гривні не вміють підробляти фальшивомонетники
В тренді
Купити полуницю авансом. Скільки коштує українська ягода з теплиці та з грядки?

Як повідомлялося, у березні 2017 року Єврокомісія схвалила виділення Україні чергового траншу макрофінансової допомоги в розмірі 600 млн євро.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти