"Ситуація глобально поліпшується": експерт прокоментував зміцнення гривні до долара

24 вересня 2018, 15:26

Українська валюта перестала падати паралельно з валютами інших країн, що розвиваються

Наминулому тижнікурсдоларадогривнізнизивсянавсіхсегментахвалютногоринкуна0,1-0,3%.так, офіційний курс долара знизився з 28,15 грн до 28,06 грн (-0,3%).Середнікурсикупівлі / продажуготівковогодоларавбанкахзатижденьзнизилисяз27,95/28,21до27,92/28,16грн.Такіданісайту"Сегодня"надавстаршийаналітик"Альпарі"ВадимІосуб.

"Цього тижнямиочікуємопомірногозниженнякурсудоларадогривні.Доларнаміжбанкуможеторгуватисячерезтижденьпоблизу28-28,1,грн,аготівковийдоларвбанкахможеторгуватисяблизько27,9/28,1грн",-прогнозуєексперт.

Реклама

Вінпояснив,щонаминулому тижніпродовжилосяпомітнезміцненнявалюткраїнколишньогоСРСР.Зокрема,вКазахстанікурсдоларазатижденьзнизивсяз374до353тенге,абона5,5%.Зростання спостерігалосяуросійськогоібілоруськогорубля.

"Якщодивитисянаситуаціющеширше,зточкизорувалюткраїнзекономікою, що розвивається,тоітамситуаціяглобальнополіпшуєтьсяпіслясерпневогопадіння.Цепов'язанозтим,щорядцентробанків(наприклад,вТуреччинііРосії)піднялиключовіставки,ащеодингенераторглобальноїнестабільності,Аргентина,отрималавідМВФобіцянкуекстреноїдопомоги",-зазначивІосуб.

Нагадаємо,ранішеекспертизазначали,щозміцнення гривні не триватиме довго. Якпояснювалианалітикипорталу,періодбюджетнихплатежівненадовгозаспокоївміжбанківськийвалютнийринок,обсягипропозиціївалютизбільшилися,атомугривнявиявиласявкомфортнихумовах.АосьзавершенняроботимісіїМВФ,за словамиекспертів,не позначалосянанастрояхучасниківторгів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти