Від Bitcoin відкололася нова криптовалюта

27 грудня 2017, 18:19

Борис Васильківський

У перспективі нова криптовалюта зможе похвалитися не тільки підтримкою смарт-контрактів, але і збільшеним розміром блоку

У Bitcoin (BTC) з'явився ще один молодший брат – в результаті форка (відгалуження) на блоці #501225 від блокчейна біткоіна відокремилася ще одна криптовалюта, анонсована раніше як Bitcoin God. Про це повідомляється на порталі нової криптовалюти.

Реклама

При цьому засновник проекту, китайський підприємець Чандлер Го називає Bitcoin God "некомерційною P2P-організацією", наполягаючи на принциповій децентралізованості спільноти нової криптовалюти.

Зазначимо, Bitcoin God наразі запущений з обмеженим функціоналом – основну мережу передбачається запустити в першому кварталі 2018 року, а заявлена підтримка смарт-контрактів і протоколів Zero-knowledge proof очікується в другому і третьому кварталах 2018 року.

Засновник проекту відмовився від пре-майнінгу Bitcoin God, а обсяг емісії становитиме 21 млн монет, причому 17 млн монет отримають власники BTC за курсом 1:1, а решта 4 млн монет Bitcoin God будуть, згідно із заявами на офіційному порталі криптовалюти, спрямовані на благодійність.

У перспективі нова криптовалюта зможе похвалитися не тільки підтримкою смарт-контрактів і Lightning Network, а й збільшеним розміром блоку, зазначається на офіційному порталі. При цьому в повідомленнях не вказано точний розмір блоку в мережі Bitcoin God.

Реклама

Крім того, підтвердження транзакцій має проводитися за принципом proof-of-stake, а конфіденційність буде посилена за рахунок застосування концепції докази з нульовим розголошенням (т.зв. "Zero-knowledge Proof").

Зазначимо, на офіційному порталі проекту зазначено, що про підтримку Bitcoin God вже заявили 46 криптовалютних бірж і електронних гаманців, в тому числі Bittrex, Kraken і Bithumb.

Нагадаємо, від біткоіна відокремився Bitcoin Cash- цей хардфорк вважався одним з найризикованіших для криптовалюти, проте негативні прогнози аналітиків не виправдалися і оригінальний Bitcoin продовжив дорожчати.

В тренді
Долар між довгими вихідними застряг на мінімумі з березня: офіційний курс

23 жовтня 2017 року шляхом відгалуження від блокчейна біткоіна виникла криптовалюта Bitcoin Gold (BTG), але на цьому "розмноження" похідних від оригінального біткоіна не зупинилася.

Так, наприкінці листопада в результаті чергового форка з'явилася криптовалюта Bitcoin Diamond – примітно, що автори проекту вважали за краще зберегти свою анонімність.

Реклама

12 грудня 2017 року мережі Bitcoin на блоці #498 888 відбувся хардфорк, який призвів до появи Super Bitcoin (SBTC).

Всього на кінець грудня, за попередніми оцінками, було заплановано чотири форки від основного ланцюга біткоіна:

23 грудня – на блоці #499999 форк Lightning Bitcoin;
23 грудня – на блоці #500000 форк Bitcoin Platinum;
25 грудня – на блоці #501225 форк Bitcoin God;
31 грудня – на блоці #501407 з'явиться форк Bitcoin Cash Plus.

Наразі, о 18:00 за Києвом 27 грудня курс Bitcoin на міжнародних біржах коливається в районі 15 300 доларів, а капіталізація ринку BTC оцінюється на рівні 256 млрд доларів США.

01_70

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти