Одна з найбільших Bitcoin-бірж Китаю закривається

15 вересня 2017, 10:51

Вартість криптовалюти впала нижче 3500 доларів

ОдназнайбільшихкріптовалютнихбіржКитаюBTCChinaоголосилапро те,щозупинитьторгидо30 вересня.ПредставникиBTCChinaвідзначили,щоприйняли це рішенняпісля"ретельногорозглядупостановикитайськихрегуляторів,випущеного4вересня".

З 14 вереснябіржазупинилареєстраціюновихкористувачів.ІншіпродуктиBTCChina,такіякBTCC Pool,продовжатьроботувзвичайномурежимі.

Натліцієїінформаціївартістьбіткоінуопустиласябільшніжна250доларів,алепотімпочаласяпідніматися.Заразодинбіткоін коштує3320доларів
.

Реклама

-

Нагадаємо,13 вересня,Китайськаасоціаціяінтернет-фінансів(NIFA)заявила,щоубіткоін-біржнемаєправової підстави.Асоціаціявідзначила,щокриптовалюта,такіякбіткоін,сталиінструментомдляспекуляціїсередінвесторів,атакожслужатьплатіжнимканаломдлянезаконногозборукоштівівідмиваннягрошей.

В тренді
Валютчики пішли на канікули: що буде з курсом долара до кінця травневих

На початку вересня китайський центробанк також заборонив проведення ICO в країні. Черезкількаднівз'явиласяінформація,щоКитайтакожможезаборонитироботубіткоін-бірж

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти