НБУ "влив" у бюджет України 5 млрд гривень

9 жовтня 2017, 07:30

Перший транш в обсязі 10 млрд гривень Нацбанк направив до бюджету ще в квітні

Національний банк України (НБУ) перерахував до державного бюджету шостий транш прибутку за 2016 рік у обсязі 5 млрд грн.

Таким чином, до кінця поточного року Нацбанку залишається перерахувати 9,4 млрд грн.

Держбюджет-2017 передбачає, що Нацбанк перерахує в цьому році, мінімум, 45 млрд грн. У той же час рада НБУ під час чергового засідання 15 квітня затвердила розподіл 59,45 млрд грн прибутку Нацбанку за 2016 рік, в тому числі перерахування до державного бюджету 44 млрд 378,83 млн грн і на формування загальних резервів власного капіталу – 15 млрд 71, 74 млн грн.

Реклама

Перший транш коштів в обсязі 10 млрд грн НБУ перерахував 21 квітня, другий, третій, четвертий і п'ятий в обсязі 5 млрд грн – 10 травня, 8 червня,7 липня і7 серпня.Післяперерахуваннятравневоготраншу,НБУпогодивзМінфіномграфікперерахуваннядокінцярокурештиприбуткуза2016 рік.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"

Згідно з графіком,зазначенасумарозбитанащомісячнітранші,зтим,щобзгладитивпливзміниобсягівкоштівурядунапоказникиліквідностібанківськоїсистемиінадосягненняінфляційнихцілейНБУ.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти