НБУ пом'якшив вимоги до банків-порушників з купівлі валюти

7 липня 2015, 13:34

Постанова прийнята у зв'язку з необхідністю спрощення умов здійснення банками власних операцій з купівлі валюти

Національний банк України (НБУ) пом'якшив обмеження на проведення операцій з купівлі іноземної валюти для банків, які порушили вимоги порядку формування та збереження обов'язкових резервів.

Реклама

Як говориться в постанові правління НБУ від 3 липня 2015-го №436, скасовано раніше діючу заборону для банків на проведення власних операцій з купівлі валюти в наступний календарний місяць у разі недотримання ними порядку формування та збереження обов'язкових резервів за звітний період резервування.

НБУ пояснив, що постанова була прийнята у зв'язку з необхідністю спрощення умов здійснення банками власних операцій з купівлі валюти в межах встановлених лімітів відкритої валютної позиції.

В тренді
Де вигідніше обміняти долар: курс валют ПриватБанку, Monobank та інших

Крім того, прийнятий документ спрямований на ефективний контроль за своєчасністю виконання банками нормативів обов'язкового резервування в зв'язку з передачею функцій з контролю за їх дотриманням від територіальних управлінь НБУ в департамент банківського нагляду.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти