НБУ визнав неплатоспроможним ще один банк

6 листопада 2017, 19:07

Розмір регулятивного капіталу банку на 1 листопада 2017 року складав менше однієї третини від мінімального рівня

Національний банк України (НБУ) відніс ПАТ "Банк Богуслав" (Київ) до категорії неплатоспроможних. Відповідне рішення №708-рш / БТ прийняло правління НБУ 6 листопада.

Реклама

"Станом на 1 листопада 2017 ПАТ" Банк Богуслав "не забезпечив виконання заходів, передбачених раніше затвердженим планом реструктуризації в частині збільшення статутного капіталу, в результаті чого банк не досяг запланованих розмірів статутного та регулятивного капіталу", – повідомили в Нацбанку.

НБУ уточнив, що розмір регулятивного капіталу банку "Богуслав" на 1 листопада 2017 року складав менше однієї третини від мінімального рівня.

"Таким чином, відповідно до закону" Про банки і банківську діяльність "Національний банк зобов'язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних", – відзначили в НБУ.

За даними Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), за станом на 1 жовтня 2017 року 96% (5,6 тисяч осіб) вкладників ПАТ "Банк Богуслав" отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом суму в 200 тис. грн.

В тренді
Де вигідніше обміняти долар: курс валют ПриватБанку, Monobank та інших
Реклама

При цьому клієнти з великими обсягами вкладів отримають виплати в межах суми, гарантованої ФГВФО. Загальна сума гарантованої виплати складе близько 178 млн грн.

Згідно з даними Нацбанку України, за станом на 1 липня 2017 року за розміром загальних активів банк "Богуслав" займав 58-е місце (747,385 млн грн) серед 88 банків, що діяли в країні.

Нагадаємо, після довгої перерви банківська система України знову стала прибутковою – чистий "плюс" платоспроможних банків в січні-вересні 2017 року склав 1,4 млрд грн.

Як повідомив раніше НБУ, 20 найбільших банків України контролюють 91% банківської системи.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти