НБУ ліквідує "Старокиївський банк"

17 вересня 2014, 15:37

Ліцензія фінустанови буде відкликана

Національний банк України постановою прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та початок процедури ліквідації ПАТ "Старокиївський банк" з 18 вересня.

Як зазначає прес-служба регулятора, в "Старокиївському банку" перевіряльники виявили факти порушення банківського законодавства та подання недостовірної звітності, яка не відбиває реальний фінансовий стан банку.

НБУ нагадав, що в травні банк був віднесений до категорії проблемних і було встановлено термін для приведення його діяльності у відповідність з вимогами законодавства, вжиття заходів щодо доформування резервів і нарощування капіталу. "Однак власники банку в цей період не вживали заходів з фінансової підтримки банку, перш за все шляхом додаткової капіталізації. Навпаки були спроби виведення з банку коштів", – зазначили в Нацбанку.

У червні "Старокиївський банк" був віднесений до категорії неплатоспроможних, а Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів в ньому тимчасову адміністрацію. Також був проведений безуспішний пошук інвестора.

Реклама

В тренді
Три способи прискорити рух пасажирських поїздів. Цікаві проекти від Мінфіну

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти