Населення і бізнес в Україні понесли гроші на депозити

12 квітня 2017, 11:13

Вкладники-фізособи вважають за краще зберігати заощадження в гривні

За підсумками березня грошова маса в Україні збільшилася на 1,3% до 1074,1 млрд грн, повідомляє Національний банк України (НБУ). Регулятор уточнює, що зростання сталося переважно за рахунок збільшення залишків за депозитами в гривні (на 3,4%).

Реклама

При цьому залишки за депозитами бізнесу збільшилися на 3,7%, в тому числі в національній валюті – на 4,7%. Залишки за бізнес-депозитами в іноземній валюті (в доларовому еквіваленті) за підсумками березня зросли на 2,4%.

Залишки депозитів домашніх господарств у березні зростали повільніше. Портфель гривневих депозитів населення збільшився на 1,9%, в іноземній валюті (в доларовому еквіваленті) – сталося незначне скорочення – на 0,7%.

"Зростання депозитів в національній валюті, в тому числі, обумовлене збереженням привабливості депозитних продуктів банків в умовах подальшого зміцнення гривні", – зазначають в НБУ.

В тренді
Ринок пального: чи буде подальше подорожчання бензину

Залишки за кредитами, наданими банками в національній валюті, в березні зросли на 0,7%. Портфель кредитів банківського сектора, наданих в іноземній валюті (в доларовому еквіваленті), за підсумками місяця продовжував скорочуватися (на 2,1%).

Реклама

Нагадаємо, економісти вважають, що ставки за кредитами і депозитами знизяться

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти