Монетний двір НБУ друкуватиме іноземну валюту

25 червня 2018, 04:31

Україна має всі можливості для виготовлення валюти з високим ступенем захисту

Глава Національного банку України Яків Смолій і президент компанії Crane Currency Аннемарі Уотсон підписали Договір про співпрацю в області виготовлення грошових знаків. Договір підтверджує загальне бачення перспектив майбутньої співпраці між Національним банком і Crane Currency. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"Національний банк пишається тим, що такий потужний, глобальний виробник банкнотного паперу, банкнот і технологій захисту грошей, як компанія Crane Currency, зацікавлений у співпраці з нами. Наш Банкнотно-монетний двір має повний цикл виготовлення грошей, від розробки дизайну до виробництва захищеного паперу і, власне, друку банкнот. У кооперації з Crane Currency ми готові запропонувати весь свій досвід і виробничі потужності для виготовлення грошових знаків на замовлення інших країн", - зазначив глава НБУ Яків Смолій.

Документ має на меті врегулювання ділових відносин між Національним банком і компанією Crane Currency, що дозволяє розміщення іноземних замовлень на виробничих потужностях українського Банкнотно-монетного двору.

"Під час торішнього візиту я була вражена сучасною технічною базою і технологічними можливостями і професійними якостями працівників Банкнотно-монетного двору, – зазначила президент компанії Crane Currency Аннемарі Уотсон. – Тому я сподіваюся, що цей договір стане основою для розширення спільних довгострокових проектів".

У той же час основним пріоритетом для Банкнотно-монетного двору є виробництво національної валюти, банкнотного паперу для неї і вітчизняних цінних паперів.

Нагадаємо
, що Національний банк України скасував реєстрацію внутрішньодержавноїелектронноїплатіжноїсистемиWebMoney.UA.

Реклама

Крім того, Національний банк України (НБУ) скасував реєстрацію міжнародної платіжної системи TYME.

В тренді
В Україні сім років не мінялася допомога у зв'язку з народженням дитини: скільки платять

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти