Молодим вченим виділили 12 мільйонів гривень

17 серпня 2016, 07:00

Ірина Крикуненко

Державне фінансування отримають 79 найкращих наукових розробок українців

У Міносвіти визначили 79 найкращих наукових проектів від молодих українців. Конкурс проводився серед талановитих студентів і працівників вузів, і тепер їх дітища отримають підтримку держави – на реалізацію розробок виділили 12 млн грн, які вже почнуть платити в цьому місяці. Так переможців відібрали серед 439 проектів, що надійшли з 114 вузів і наукових установ країни.

Реклама

Конкурс стартував ще в травні, і проекти розподілили по 11 тематичних секціях: технології транспортування (зберігання енергії і альтернативні джерела), технології розвитку (розумний транспорт, ракетно-космічна галузь, суднобудування, озброєння), технології виробництва матеріалів (нанотехнології), технології виробництва і будівництва (видобуток і переробка корисних копалин, раціональне природокористування), технологічне оновлення та розвиток АПК (органічне виробництво і продовольча безпека), економічні перетворення (демографічні зміни і благополуччя суспільства), актуальні проблеми педагогіки, психології та соціології (інтеграція в європейський науково-освітній простір, соціально-психологічна реабілітація військовослужбовців, підтримка обдарованої молоді), правові, філософські, історичні та політологічні аспекти держави (захист свободи і нацбезпеки України на шляху євроінтеграції), актуальні проблеми (українознавства, літературознавства, мистецтвознавства, мовознавства і соціальних комунікацій), технології для медицини і розвиток IТ-сфери.

В тренді
Закони для МВФ і подорожчання горілки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти