Як не зіпсувати свою кредитну історію і чи дадуть кредит, якщо прострочив платіж: поради банкіра

7 листопада 2016, 08:30

Олександр Литвин

Шанси отримати кредит вище у тих, хто раніше брав кредит і вчасно щомісяця розраховувався з банком

Українцінафорумахівсоціальнихмережахчастоскаржаться,щочерез поганукредитну історіюїмвідмовляютьвпозиці.Яквідзначаютьексперти,незважаючинаспрощенняпроцедуривидачіспоживчихкредитів,банкдійснозвертаєувагунакредитнуісторіюклієнта.Сайт"Сегодня.ua"з'ясував,чи можнаотриматикредит,якщодоцьогопрострочилиплатіж,іякне зіпсуватисвоюкредитнуісторію.

Реклама

КиянинЯрославплануєвзятикредит,щобкупитиновізимовішини.Покупка обійдетьсямолодій людинів9840гривень."Колипогашавминулийкредитводинзмісяцівпростозабувзаплатити.Замотався.Тамсумане великабула.Потім,звичайно,всезаплатив-іплатіжіпеню,щотамнабігла,але "осад",яккажуть,був",-розповідаємолодийчоловік.

Щоброзібратися,чи можнаотримативборгубанку,якщокредитнаісторіяне ідеальна,мизвернулисядо головиправлінняПершогоУкраїнськогоМіжнародногоБанку(ПУМБ)СергіяЧерненка.Багатьомукраїнцямвінзнайомийпощотижневійпередачі"Народнийбанкір"нателеканалі"Україна",вякійдаютьфінансовіпорадитадопомагаютьрозібратисявскладнихдляпростої людинибанківськихпроцесах.

Якзазначаєексперт,хочасьогодніумовиоформленнякредитуготівкоюзначноспростили,відповідальнібанкиретельноперевіряютьрепутаціюпозичальників-черезБюрокредитнихісторій.

"Людиназвертаєтьсявбанкзакредитомготівкою.Якщовонавжебралагрошіранішевбудь-якому банкувУкраїні,миповинніперевірити,яку суму вонапозичала,яквиконуваласвоїзобов'язання-чи вчасноівповномуобсязісплачувалаза кредитом.Ціданівраховуються,колибанкприймаєрішення,чи видаватиновийкредит",-розповідаєСергійЧерненко.

Реклама

24

Шанси отримати кредит вище у тих, хто раніше брав кредит і вчасно щомісяця розраховувався з банком. Або взагалі достроково повернув гроші. Однак з огляду на, що у Ярослава було незначне одноразове прострочення по оплаті попереднього кредиту, він його погасив і потім все повертав вчасно, проблем з новим кредитом у нього виникнути не повинно, прогнозує голова правління ПУМБ. До речі, звернутися за кредитом готівкою може будь-який українець віком від 25 до 70 років, які офіційно влаштований на роботу не менше шести місяців або отримує пенсію.

ЩобвчасноповернутигрошіНароднийбанкіррадитьпризначитидатуплатежупокредитувідразупіслязарплатиісвоєчасновноситикошти."Сьогоднібанкиможутьпозичитиготівкоюнабудь-якіпотребинавітьдо200 тисячгривень.Прицьомуважливорозрахуватиточно,якийщомісячнийплатіжбудекомфортнимдляВас,відцьогобудезалежатитермін,наякийклієнтовіоформлятькредит",-радитьбанкір.

Ярославотримавсвійкредитвсього лишеза одну годину-вжекупившиниізбирається"перевзути"свійавтомобіль."Цейкредитбудувиплачуватиуважніше",-говоритьмолодийчоловік.

В тренді
"Нафтогаз" оголосив березневий тариф для населення
Реклама

3_logo

Передача"Народнийбанкір"повівторкахнаТРК"Україна".Хочетестатигероємсюжету?Задайтенампитанняна narodny@pumb.ua

Реклама

ПАТ "ПУМБ". Усі види банківських послуг. Банківська ліцензія НБУ №8 від 06.10.2011 р. Генеральна ліцензія НБУ № 8-2 від 12.02.2015 р.

Всі подробиці в спецтемі Інфографіка: економіка в цифрах

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти