Долар підніметься вище за психологічну позначку: прогноз курсу на тиждень

17 грудня 2018, 16:35

Експерт попередив, що валюту можуть скуповувати в спекулятивних цілях

Затижденькурсдоларадогривнівиріснавсіхсегментахвалютногоринкуна0,1-0,5%.Курсовіколиваннябулинайсильнішиминаміжбанку,аготівковікурсизмінилисяменше,прицьомукурсдоларапродовжитьрости.Про цесайту"Сегодня"розповівстаршийаналітик"Альпарі"ВадимІосуб.

Фахівецьпопередив,щонапоточному тижнідоларможепіднятисявище за психологічну позначкув28гривень
.

"Цього тижнямиочікуємопомірногозростаннякурсудоларадогривні.Доларнаміжбанкуможеторгуватисячерезтижденьпоблизу28грн,аготівковийдоларвбанкахможеторгуватисяблизько27,8/28,1грн",-спрогнозувавІосуб.

Реклама

Експертзазначив,щоподорожчаннявалютипродовжитьсядокінцяроку

"Мияк і ранішеочікуємонезначногоприскореннязростаннядоларапідсамийкінецьроку,врезультатіякоговінщеможеподорожчати,аленавряд чивище28,5грн.Цепов'язанозприскоренимвитрачаннямзалишківбюджетнихкоштів.Цейпроцесможепривестидо зростаннязалишківгривнінарахункахвбанках,такзваноїгривневоїліквідності,яка,всвоючергу,можебутиспрямованабанкаминапокупкувалютивспекулятивнихцілях",-пояснивІосуб.

Нагадаємо,зминулогопонеділкаофіційнийкурсдоларавирісз 27,82 грн до 27,84 грн. Попит/пропозиціядоларанаміжбанкупідвищилисяз27,72/27,74до27,87/27,89.Середнікурсиготівковогодоларавбанкахзатижденьвирослиз27,78/28,02до27,81/28,06.

Деякіексперти,опитаніжурналістами"Сегодня"прицьомуне виключають,щодолардо січня-2019можепіднятисявище29гривень.Детальнішечитайтевматеріалі "Як довгобудедешевшатидолар:прогнозкурсуна свята".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти