Депутати Ради зізналися, де найвигідніше зберігати заощадження

17 січня 2019, 08:12

Багато нардепів скаржаться на брак "вільних" грошей

Реклама

До Новорічних святукраїнськібанкипіднялиставкипогривневих депозитах.Правда,всьогонапіввідсотка.Заріквнесоквнаціональній валютіможепринестидо18%прибутку.Банкам,якіпропонуютьбільшвисокуприбутковість,експертине радятьдовіряти.

Кудищеможнавкластикошти,журналісти"Сегодня"вирішилипоцікавитисяудепутатівВерховноїРади.Виявилося,щонародніобранціскаржатьсянабраккоштів.

МаксимПоляковз"Народногофронту"зазначає,щовільнихгрошейуньогонемає,томуірозповісти,кудиїхвкласти,нардепне може.

"Зарплата витрачається на життя", – каже Поляков.


ОлегПетренкозБППтеж нехвалитьсянадприбутками. 

" Уменеточно невиходитьзанадтомонетизуватисвоюроботувРаді",-запевняєдепутат.

Реклама

Про відсутністьвільнихкоштівзаявивіМаксимБурбак("Народнийфронт").АСергійХлань(БПП)зізнався,щозаощадженнязберігаєвготівковомувиглядівсейфі

СередвласниківгривневихдепозитіввиявивсяСергійБерезенкозБПП.Правда,депутатзапевняє,щоне знає,наяких умовахоформлениййоговнесок.

" Цимзаймаєтьсямоядружина.Якісьгрошієнадепозитах",-розповідаєБерезенко.

АоськолишнійбанкірРусланДемчак,якийпредставляєвпарламенті"БлокПетраПорошенка",радитьінвестуватикоштивідразувтрьохнапрямках.

" Номеродин-облігаціївнутрішньої позики(ОВДП)-вониповністюгарантуютьсядержавою.Номердва-нерухомість.Унасціна набагато нижча,ніжвсвіті,думаю,цебудехорошаінвестиція.Іномертри-депозитивукраїнськихбанках",-говоритьДемчактазізнається,щосамвжекупивОВДП.

Прибутковістьтакихгарантованихдержавоюоблігаційстановитьблизько19%-тобтонавітьбільше,ніжугривневихдепозитів.До речі,ранішеекспертирозповіли "Сегодня", якими будуть найвигідніші ставки за депозитами в 2019 році.

Втім,більшістьопитанихдепутатівзізнаються-довіряютьтількиінвестиціямвнерухомість.СергійХланьзазначає,щожитломожнавбудь-якомувипадкуздавативоренду,аБерезенкорадитьретельновибиратизабудовників.

" Коливкладаєшвпервиннийринок,повинензнатинадійністьзабудовника.Вториннийринокзабезпечуєстабільність,алеприноситьменшийдохід",-пояснюєБерезенко.

Реклама

Аосьвкладеннямивкриптовалютудепутатибільше нехваляться-занадторизикованаінвестиція.Нагадаємо, курс біткоіна знову обвалився

Всі подробиці в спецтемі Повернення вкладів

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти